Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy viselitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy viselitek a visszautasítást? És ez a normális reakció?

Figyelt kérdés

20 vagyok, most utasítottam vissza egy 15 lányt. Nem hitegettem semmivel, egyszerűen korrekt módon megmondtam, hogy nem lehet sajnos semmi, mert fiatal, de amúgy jól néz ki, meg aranyos, stb. Szóval próbáltam a lehető leghumánusabb lenni. Azt hittem így fog reagálni, ahogy máskor történt, vagy ahogy én is szoktam, vagy ahogy egy átlagember szokott szerintem. Így:


[link]


Ehelyett viszont:


[link]


Teljesen megvadult, nem tudom mire véljem.


2011. nov. 28. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki akkor passzold nekem.
2011. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
változó
2011. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
még gyerek :D ennyi :D
2011. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki így vezeti le a frusztrációt.
2011. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még elég fiatal, és nem tudja elfogadni azt, hogy nem kell neked, érthető reakció, hogy hisztizni kezd.

Régebben én is mindig háborogtam ha nem tetszettem egy fiúnak. Ma már csendben magamban elgondolkozom.


Épp ma kaptam egy elutasítást. Rosszul esik, de nem tudok mit tenni, csendben tovább kell lépni, majd jön olyan akinek kelleni fogok. :)


17/L

2011. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztos csúnya volt a lány, máskülönben megdugtadk volna.
2011. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
72%
Nők jórésze azthiszi amúgy, hogy bárkit megkaphat. Ha leterelik őket, akkor vagy elkezdenek torzulni, mint a 2. képen, vagy pedig bepörögnek a srácra teljesen, és mindenáron meg akarják szerezni...
2011. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem bírja hogy ezért dobtad ki ezért ideges lett.:)
2011. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekektől normális a hiszti.
2011. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

That awkward moment when you can only explain yourself in memes.


Egyébként kiszámíthatatlan még ez a kor, meg alapból mindenki máshogy reagál erre.

2011. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!