Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok elfogadóbb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok elfogadóbb a meleg pasikkal, mint nőkkel?

Figyelt kérdés
Ez mindig így volt, de mostanában vettem észre, h míg a meleg pasikkal semmi bajom, volt is már hasonló barátom, a meleg nők meg egyszerűen csak idegesítenek, meg néha undorodom is tőlük... szóval a meleg pasikkal tényleg toleráns vagyok, de a nőket úgy kezelem, h mekkora h.lyék... ez mitől lehet? 20/L
2011. nov. 29. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert autómatikusan a helyükbe képzeled magad?
2011. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanolyan vagy mint azok a férfiak, akik elfogadóak a leszbikusokkal, vagy a biszex nőkkel, de rühellik a meleg férfiakat. Homofóbia, és némileg ostoba hozzáállás a tiéd már ne is haragudj. Ez, hogy miért lennének már hülyék? Nem a hülyeségen múlik, hogy valaki a saját neméhez vonzódik. Tájékozódj többet a témában hátha segít elfogadni, hogy nem mindenki olyan mint te. Ha nem, az sem baj, megleszel így is, és valószínű, hogy a leszbikus nők is fognak tudni élni a társaságod nélkül.
2011. nov. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Ja és nem vagyok sem leszbikus, sem biszex, csak toleránsra sikeredtem:D
2011. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1.: lehet valami benne, igen.

2.: persze és én sem gondolom, h helyes hozzáállás az enyém, de egyszerűen csak ezt érzem. Valamiért két pasi sokkal inkább érzelmesebbnek hat a szememben, mint két nő. Tudod volt ez a trendi-leszbi dolog, amikor divat volt ez, talán ezért is gondolom így. De én teljes mértékben toleránsnak érzem magam a melegekkel szemben, egyszerűen csak észrevettem, h a pasikkal elfogadóbb vagyok és kész. Azért köszi a véleményt. :)

2011. nov. 29. 11:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egy véleményen vagyok a 2. válaszolóval! Elég elfogult a gondolkodásod. Egy leszbikus nő sem más egy meleg férfinál. Akkor meg?
2011. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mert nem kell félned olyantól amit vagy csak nem szeretnél vagy fél is tőle. Hisz a leszbikus esetleg megkörnyékez.

Amúgy a meleg pasikat sok nő szereti. A nyíltan leszbikus nőket, meg kevés nő. Főleg azok közt kevés, akinek volt már dolguk nővel is, meg van pasijuk (is).

2011. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ÉN a leszbikus nőket is ugyan úgy birom, mint a meleg férfiakat. Azokat a leszbikus nőket, akik nyilzan felvállalják, és nem fogom megutálni a leszbikus nőket, mert egy megkörnyékezett. Kedvesen visszautasítom, és kész. Nem kell túlreagálni. Vannak is leszbikus ismerőseim, akik nem ''divat leszbik'', és tök nagy arcok. És nem, nem vagyok leszbikus.
2011. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"2.: persze és én sem gondolom, h helyes hozzáállás az enyém, de egyszerűen csak ezt érzem. Valamiért két pasi sokkal inkább érzelmesebbnek hat a szememben, mint két nő. Tudod volt ez a trendi-leszbi dolog, amikor divat volt ez, talán ezért is gondolom így. De én teljes mértékben toleránsnak érzem magam a melegekkel szemben, egyszerűen csak észrevettem, h a pasikkal elfogadóbb vagyok és kész. Azért köszi a véleményt. :)"



Ne haragudj, de szerintem nem vagy toleráns, bármennyire is szeretnéd azt hinni magadról. Idézet: "...de a nőket úgy kezelem, h mekkora h.lyék"

Ismerek leszbikus nőket, és egyik sem nyomult rám. Intelligensek (ők személy szerint, kettőt ismerek, akiről tudom hogy az), nem hoznának engem, sem magukat kellemetlen helyzetbe, mert tudják hogy heteroszexuális vagyok. Az utcán nézett már ki a bugyimból két leszbi csaj, annak nem örültem. De ugyanúgy nem tölt el kellemes érzéssel az sem, ha bunkó módjára csorgatja a nyálát egy férfi, főleg ha nincs irányába semmilyen vonzalom a részemről. Sok olyan ember van, aki úgy gondolkodik mint te, ne aggódj. Én is megpróbálom elfogadni, hogy talán kisebbségben vagyunk azokkal az emberekkel, akikben semmilyen negatív érzést nem vált ki pusztán az a tény, hogy valaki a saját nememből a saját neméhez vonzódik. :) Nem tudom, hogy indulatosabban reagálnék-e egy leszbikus közeledésére mint egy hetero férfiéra. Stílustól függ. Csak azt tudom biztosan, hogy elutasítanám a hölgyet:/

2011. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

jójó, lehet igazad van

de azt fenntartom, h a meleg pasikkal tényleg teljesen elfogadó vagyok, talán mert a környezetemben sokkal inkább őket támadják.

2011. nov. 29. 19:05
 10/13 A kérdező kommentje:
ebben is lehet valami, nem?
2011. nov. 29. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!