Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyet egy pasi? 20l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyet egy pasi? 20l

Figyelt kérdés
Egyik nap azt mondja, hogy fontos vagyok neki, kedvel engem, meg akar jobban ismerni. Másik nap meg azt, hogy semmit nem akar tőlem. És ez így megy már régóta. Mit csináljak? Miért csinálja ezt?

2011. dec. 1. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert csak meg akar dugni, de nem akar járni veled.
2011. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak kettyinteni akar...
2011. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RohanjElemér ***** válasza:
Na ne basz SZAMÁR
2011. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért mert nem vagy igazából senki, de mégis néha hízelegni akar neked, úgyhogy nincs minden remény elveszve.
2011. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy Te is szórakozol vele és így akar visszavágni.
2011. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán bipoláris. :)
2011. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nastic ***** válasza:
Éppen nőt játszik:o
2011. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet fél és bizonytalan... nem akar közel kerülni hozzád, mert fél, hogy elutasítanád.
2011. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
(én is csomoszor ilyen vagyok lányokkal)ha éppen megkíván elkezd a fiú írni vagy mondani neked dolgokat hogy milyen szép vagy,hogy mennyire akar blablabla...amiből csak annyi igaz hogy meg akar kurni semmi más..pl ha most rád ír chaten akkor épp megkívánt de aztán kiveri otthon és pár óráig le is szar.Közbe persze másnak is irogat nem csak neked, hogy növelje az esélyét hogy minnnél többet dugjon lányokkal. Ez az egész így működik kérdezd a fiúkat :) szép napot
2011. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja és 20/f :D
2011. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!