Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy magabiztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy magabiztos határozott pasi kell nektek, akkor miért jártok nyuszikkal?

Figyelt kérdés

Van egy leány a középsuliban , aki állandóan rajtam lóg ,a haverjaim is megjegyezték már , hogy miért vagyok vele mindig. Elég visszahúzódó , félénk típus , én meg maradjunk annyiban , hogy nem . Nem akarom visszautasítani a társaságát , mert nőket nem szabad megbántani , de a haverjaim is csak miattam viselik el ...

Mondtam neki , hogy járjunk , csak h. kiderítsem mire fel érdeklem ennyire mikor semmi közös témánk nincs , de mondta , hogy van barátja aki kb. olyan mint ő csak fiúba.


2011. dec. 1. 23:01
 1/8 A kérdező kommentje:
18/F
2011. dec. 1. 23:02
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

akkor+ mi a fact lóg rajtad?

kis ribanc az is mint az összes többi.

2011. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a "nyuszikat" is lehet szeretni. Azt nem értem miért lóg rajtad ha barátja van...
2011. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi ez a rohadt duma, hogy "nőket nem szabad megbántani"?! Mert férfiakat meg szabad?!
2011. dec. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem az önbizalom számít nekik, hanem a külső.
2011. dec. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
szerintem ne hagyd hogy rajtad élősködjön! koptasd le! kis ku*rva...
2011. dec. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak a haverod, ennyi.
2011. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fke ***** válasza:

szerintem meg tökre féltékeny vagy, hogy miért nem veled van.


kamu ez a "csak h. kiderítsem mire fel érdeklem ennyire" lófäszt. lehet azért jár a másik sráccal mert mondjuk benne van annyi, hogy elismeri, hogy kell neki, talán csak egy dugásra, de akkor is.


te nagyobb nyuszi vagy.

nyuszi vagy McFly?

2011. dec. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!