Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nyolcadikos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nyolcadikos vagyok. Van egy srác, akibe halálosan bele vagyok zúgva, és tavaly (valamikor decemberben) a legjobb barátnőim elkotyogták neki, hogy nekem nagyon tetszik.

Figyelt kérdés
Egy ideig furán nézett rám, de pár hónap múlva úgy tűnt mintha elfelejtette volna az egészet. Persze, párszor beszélgettünk, de alig. Oké. Eljött most egy új tanév. Borzalmasan unalmas így, hogy nem történik semmi. Szerintetek mit tegyek, hogy történjen vele kapcsolatban végre valami? (beszélgetni meg nem tudok vele (négyszemközt) mert mindig ott vannak vele a barátai. )
2011. dec. 2. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
addig is nézd a Hupikék törpikéket!
2011. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mond neki hogy gyere sétáljunk egyet, én nekem nincs sok tapasztalatom, de mindent meg lehet oldani csak ész kell hozzá:D

f18

2011. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!