Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen kitudok borulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen kitudok borulni mert a barátom Facebook-on csajok képeit lájkolja. Helyénvaló lesz ha emiatt kidobom?

Figyelt kérdés

Teljesen idegbeteggé tudok változni,ha látom hogy a barátom csaj ismerősei képeit lájkolja,főleg akkor ha nyílvánvalóan látszik hogy azok a csajok sokkal jobbak nállam. Tudom hü.lyeség meg nem Facebookon kéne lógni de engem kib.aszottul idegesít. Barátomnak nem merem mondani mert kb. 3-4 hete vagyunk együtt nem akarom hogy már az elején azt gondolja hogy egy idegbeteg pi.csa vagyok. Így arra gondoltam csak szimplán meg mondom neki hogy hanyagoljuk egymást,és ne keressen többet.

16/L


2011. dec. 4. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Túlreagálod.
2011. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, egy kicsit valóban túldramatizálod. :D Jó, nyilván én sem szoktam feltétlenül örülni, de nem borulok ki. De mindig megnézem, hogy milyen képet lájkolt, meg ki az a csaj. :D DE eszembe nem jutna emiatt kidobni, vagy bármi rosszra gondolni...
2011. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ez téged idegesít, nem fog a véleményed megváltozni pár ellenkező vélemény esetén. Magyarul: ez téged mindig idegesíteni fog. Eképpen dönts.
2011. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kidobni emiatt túlzás lenne... mondom ezt úgy hogy én is ebben a cipőben járok. Én se szóltam még a páromnak, hogy engem zavar, hogy lájkolja a fullos p*csa ismerőseinek a képét.
2011. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igaz milyen sz.ar érzés ? :D Szólni meg én se merek....de azt hiszem véget vetek a dolognak...
2011. dec. 4. 11:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen...nekem is szar érzés lenne.
2011. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. fogad el, hogy barátod téged választott a szebb barátnői helyet.

2. ha téged ennyire zavar a dolog ,akkor k o m m u n i k á l j vele, ha nem mondod meg, hogy mi bajod, orvosolni sem lehet.

3. legközelebb ne egy facebook kretén, tömegpasival gyere össze, mert úgyis ez lesz a vége.

4. és csak akkor kezdeményez párkapcsolatot, ha már "teljes" vagy és rendbe jöttél magaddal és a világgal is. Tudod kik a fontosak neked és azt is tudod ki számára vagy fontos.


Most lehet nyugodtan kiröhögni, de később úgyis érteni fogod.


22/L

2011. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem dobd ki, legalább megszabadul egy ilyen hisztis p.csától mint te :D
2011. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 11.45-sel.:D
2011. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lájkold jó pasik képeit. Ennyi. Így egálban lesztek >:D
2011. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!