Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel fel lehet kelteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel fel lehet kelteni egy férfi érdeklődését? ÚJRA!

Figyelt kérdés

Kb 7-8 hónappal ezelőtt tetszettem egy srácnak, aki hangot is adott neki, de én nem tudtam elhinni, hogy végre bejövök annak a személynek, aki nekem tetszik, ezért elutasítóan viselkedtem vele. Az utóbbi időben azonban annyira megtetszett, és úgy bánom, hogy visszautasítottam.

Azzal gondoltam, hogy felveszek valami csajosan dögös ruhát, hiszen minden vasárnap látjuk egymást. Gondoltam felveszek egy kicsivel térd felé erő szoknyát, magassarkú és magasszárú csizmával, valamint egy csinos/elegáns fehér szövetkabáttal.


2011. dec. 4. 11:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem igen21L
2011. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Télen?? Szerintem meg ne:) Vegyél fel valami szép csinos elegáns ruhát, de ne a szoknya meg a magassakú csizma legyen a legelső gondolatod.
2011. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
11:32 akkor te milyen összeállítást ajánlanál?
2011. dec. 4. 11:34
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkabb menj oda hozza dumalni, ha ruhaval kelted fel egy pasi erdeklodeset, az mar regen rossz.
2011. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát ezen nem gondolkodtam el, de valami szép színes meleg viselet. Most én olyanra jobban feltudnék figyelni.
2011. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

-.- Oh my...


Azt nem vágom miért utasítottad el, de szerintem se ezzel a kombóval nyomulj.


Gondold át, ohgy milyen voltál akkor amikor megismerkedtetek. Mert ő pontosan azt szereti. Téllen meg nem javalott lengén öltözni mert öreg kordra bánni fogod ,ha nem épp asszonykorodban, amikor kiderül, hogy meddő vagy.

Nőisen öltözz, ennyi. Nem kell nagyon kirívónak lenni, mert süt majd rólad a szándék.


Amúgy én a helyedben azt tenném, hogy felvennék valami utcai viseltet elhívnám egy kávézóba és a szokásos körök után elmondanám neki, hogy bánod az akkorit és hogy szereted (bár nem derült ki számomra, hogy így érzel-e). Szeretnéd ha előröl kezdenétek.

Ha csak erre várt akkor örül mint majom a farkának, ha azóta már kiábrándult belőled, akkor úgy is elutasít, és csinálhatsz bármit azzal sem érsz el többet.


22/L

2011. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
persze ha visszautasítottad, akkor lehet, hogy egy kicsit most neked kell kezdeményezned! legyél barátságos, mosolyogj, nézz ki jól, de ne legyél agyonsminkelve stb stb.
2011. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Tipikus HP vagy. Azt hiszed miután pofára ejtetted majd egy rövidebb szoknya miatt nyűszítő kiskutyaként fogja hágni a lábadat megint. Remélem most ő ejt pofára téged. Lehet lepontozni.
2011. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

szerintem se a ruhával hívd fel magadra a figyelmedet, mert akkor lehet hogy egy bizonyos k.... szót aggatnak rád.

szerintem a viselkedés a fontos(persze nem nézz ki rosszul de nem az elsődleges)

2011. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!