Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mehetek a nagykorú báttyámmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mehetek a nagykorú báttyámmal nőgyógyászhoz 72 órás tablettát iratni? L/17

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy 72 órás tabit csak nőgyógyász írhat fel, és ahhoz ott kell lennie egy nagykorúnak is. Baj,hogyha az a nagykorú nem az anyukám hanem a báttyám? és kell valahogy igazolni,hogy ő a báttyám? Csak féltesók vagyunk, nem ugyanaz a vezetéknevünk, de hasonlítunk egymásra. A pasimmal (F/17) és a báttyámmal (F/19) mennék.
2011. dec. 4. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szükséges a gondvoselő hozzá
2011. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én is ettől félek. ha még abortuszról lenne szó megérteném,de 72 órás tabihoz -.-"
2011. dec. 4. 11:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg,max elküldenek...
2011. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, legalábbis nekem simán felírták, amikor teljesen egyedül mentem 16 évesen. Abszurd is lenne, és ha valakinek a szülője nem ér rá elmenni, az maradjon terhes? :D
2011. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
:D
2011. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a bátyáddal ilyen nyílt vagy akkor anyáddal miért nem tudsz? Próbálj meg vele is kommunikálni és szerintem nem fog veled kiszúrni azzal, mert nem hinném, hogy most unokára vágyna.
2011. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A gyakorlat az, hogy nem kell nagykorú mellé.


22/L

2011. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ott lennie nagykorúnak egyáltalán. 17 évesen simán felírják neked egyedül is, nem tudom, honnan szedted ezt a hülyeséget.
2011. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

valahol azt olvastam,hogy minden ilyesmit csak 18 felett csinálnak. Anyukám egyáltalán nem nyílt, a kapcsolatomat is ellenezte eleinte,hogy nem tudok koncentrálni miatta a tanulásra stb.

1 éve élek szexuális életet, most először nem védekeztünk, de ha ezt megtudná ahog őt ismerem hallgathatnám fél évig,hogy nem való nekem a szex mert még védekezni sem tudok stb. -.-

2011. dec. 4. 11:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet elvileg kell, de hallod hogy gyakorlatilag simán felírták. Akkor menj a bátyáddal, legalább elkísér aztán meglátod mi történik.
2011. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!