Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felháborító amit a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felháborító amit a lányok művelnek nem?

Figyelt kérdés
Kacérkodnak egy fiúval, aztán lekoptatják, és jól kiröhögik. Hát illik ilyet? :(
2011. dec. 4. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem illik.

Nyaff.

2011. dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 valaki a tömegből ***** válasza:
26%
Ha olyan hülye vagy hogy bedőlsz ennek akkor ez a te hibád. Azt kell csinálni hogy megfogod berántod egy sikátorba, befogod a szályát jól megkeféled. Belerúgsz párat, azután meg othagyod.
2011. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 problem?:D ***** válasza:
45%

Szánalmas gyökér vagy

nyafi,nyafi..

2011. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, nem csodálom,hogy csak így jutsz p*nához. Menj vissza nyelvtan órákra helyesírást tanulni.
2011. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
2.nak szólt...
2011. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Napkiraly ***** válasza:
Csitrikkel ne kezdjél, azok félnek a fsztól, csak szórakoznak.
2011. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
ki lehet röhögni a kérdezőt, hogy miért vinnyog itt, de alapvetően igaza van...
2011. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

héhaver:

Na, megjött a következő nyafogó? :D

2011. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
miért szerinted normális dolog? én leszarom mert nem foglalkozok ilyenekkel, de akkor is ge*ci dolog.
2011. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért az átlag lányok nem így viselkednek. Én még kamasz koromban sem tettem ilyet soha és a társaságunk sem. Akivel kacérkodok, az tetszik is, vonzó egyéniség.

Ha pedig valakit el kellett küldenem, azt sosem röhögtem ki, maximum ha nagyon nem értett a szóból,akkor emeltem fel a hangom, de ez kivétel nélkül mindig jogos volt.

2011. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!