Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek/ Önök szerint, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek/ Önök szerint, ha egy férfi-nő egymással baráti kapcsolatot ápol, abból a barátságból könnyen lehet szerelem?

Figyelt kérdés

Mire gondolok? Már is kifejtem részletesen:


Arra gondolok, hogy ha adott egy férfi és egy nő. Sokat beszélgetnek, segítenek egymásnak ebben- abbann, kedvelik egymást, akkor ez hogyan fordulhat át, már ha átfordulhat szerelemmé?


Ha valaki a abarátom, azt kedvelem, egy hullámhoszon vagyunk, de mi kell ettől több ahhoz, hogy megszeressen vagy én őt?


2011. dec. 5. 17:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ha hónapok óta keressük egymást, érdeklődünk a másik felől, de nem szerelemre hangolt állapotban, akkor kizárt, hogy nőként tekintsen rám valaha, én pedig férfiként rá?

Ez akkor most barátság, vagy más felé halad? Magam sem tudom.

2011. dec. 5. 17:57
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
nem olvastam végig de elmondhatom, hogy : fiú és lány között nincs barátság és az egyik fél szenved (általában a fiúk esnek szerelembe hamarabb ilyenkor) és akkor nem tehetsz semmit, barát zónába vagy onnan nincs kiút, esetleg a csaj akaratán kívül is ki fog használni és hiába próbálod meg nem fogod tudni sokáig elfelejteni, mindig kicsit jobb lesz a kapcsolatotok, sűrűbben beszéltek meg ilyenek elkezdesz reménykedni utána pofára esel hidd el tapasztalat :) ja és baárként támogatnod kell a kapcsolatait viszont mivel szereted eszméletlenül szar lesz neked én már depressziós is voltam/vagyok emiatt de remélem neked jobban sikerül a dolog :) 16F
2011. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez barátság. Ha mind a ketten szinglik vagytok, akkor ezt azt billentheti át szerelembe, ha valaki egyszer lép és azt mondja, hogy miért nem próbálják meg együtt folytatni az életüket. Ha nincs impulzus, nincs változás.
2011. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De, ha mindketen szinglik vagyunk, kedveljük egymást, hiszen sokat keressük a másokat, bár személyesen nem tudunk túl gyakran találkozni, ő is dolgozik, én is.


De, ha megvan a szimpátia, miért nincs több? Én elismerem, azt hiszem, szeretem őt. Tudja, hogy így vélekedek, mert elmondtam, de nem egy csöpögős beszélgetés közepette, hanem csak felvetettem a témát, hogy nem jó a közelsége számomra, mert többett érzek, mint ő. De a helyzet nem változott. Maradtunk ott, ahol voltunk.


Lehet a nagy korkülönbség is akadály. 8 évvel fiatalabb vagyok nála, bár a mi korunkban ez nem számottevő, 20 fölött vagyok ugyanis.

2011. dec. 5. 18:14
 5/14 A kérdező kommentje:
A Kedves Elsőnek meg csak annyit, hogy tudom mit élsz át, nálam is ez van, csak én , lányként szeretem őt. Nem ő engem.
2011. dec. 5. 18:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ha már volt rá utalás, és elég egyértelmű volt a részedről, akkor lehet, hogy fél belekezdeni egy ilyen kapcsolatba. Ezt nem tudhatjuk. A 8 évnek nem kellene számítania..
2011. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igazából, nagyon szeretném, ha ő is többet érezne. Nekem már nem elég a "barát" kategória, de igazából nem is tudom, azok vagyunk-e, fura szituáció a mi helyzetünk.


Keressük egymást, segítünk egymásnak, de nem tudom mi céllal.

2011. dec. 5. 18:19
 8/14 anonim ***** válasza:
A vonzalom léte vagy nemléte egy pillanat alatt eldől.
2011. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igazából sem elutasítás, sem megerősítés nem lett belőle. Változatlan a helyzet.


Nem tudom, lehet ő csak a kedves lányt látja bennem.

2011. dec. 5. 18:23
 10/14 A kérdező kommentje:
Nálam sem pillanatok alatt alakult ki. Egyszer csak felfigyeltem rá, hogy mennyit keres ez a srác engem. Majd ahogy megimsertem, megszerettem, egyre közvetlenebbek lettünk, de azért van köztünk 2 lépés távolság. Nem értem, hogy miért.
2011. dec. 5. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!