Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy deríthetném ki hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deríthetném ki hogy a lány, aki tetszik leszbikus-e?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik,de bizonyos dolgok miatt van egy olyan gyanúm, hogy esetleg ő a lányokat szereti, viszont nem akarok ilyen direkt módon rákérdezni. Honnan bizonyosodhatnék meg róla, hogy mi az igazság? Mik a leszbikusság "jelei"?
2009. máj. 15. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszreű,hivd el randira .

a többi idővel kiderül.

A "fiu" leszbilányok nagyon fiusan néznek ki ugy is öltöznek és ugy is viselkednek de a lány leszbinek sztem nincsenek különösebb jelei

2009. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de vannak, hogne lennének jelei...öö finoman kérdezz rá egy beszélgetésnél, hogy hány fiúja volt már és meddig tartottak ezeka kapcsolatok, milyneke voltak számára stb és figyeld őt pl ha elmentek egy nagyon csinos lány mellett mit csinál, nem e nézi meg finoman vagy vmi...
2009. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg mondd azt neki, hogy most hallottad vhonnan, hogy XY híresség leszbikus. aztán figyeld a reakcióit. ez jutott eszembe...
2009. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól h megnéz egy csinos lányt még nem biztos h leszbikus én is nézek meg más csajokat és általában irigykedem vagy éppen elcsodálkozom h ő milyen jól néz ki:D de ebben semmi hátsó szándék nincs. Az meg h volt e barátja és ha eddig nem járt senkivel attól se lesz még leszbi. Szerintem hívd el randizni aztán ha igent mondd akkor szerintem nem leszbi ha meg nemet akkor vagy az vagy csak nem jössz be neki. Különben régebben mi pl kézen fogva jártunk a barátnőmmel a suliba és egymást ölelgettük de 3 éve barátom van :).

L/19

2009. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg h van e barátja , és ha azt mondja h nincs akkor kérdezd meg hogy miért ?Mért szakitottál a legutóbbival stb :) ez a legegyszerübb :)
2009. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
talán, h. nem érdeklődik úgy irántad, nem akad meg rajtad, vagy más pasikon a szeme..
2010. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!