Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretik jobban a rosszfiúkat, mint a rendeseket?

Figyelt kérdés
Én a rendes fiú kategóriába tartozom sajnos, így neveltek nincs is barátnőm évek óta, hát ez van unalmas és töketlen vagyok a mai lányok szemében. Pedig nem csúnya mondták már rám, hogy jóképű vagyok, nem vagyok vékony, se dagadt. Magas vagyok, de nem óriás(2 m alatti).
2009. máj. 15. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
srácok! akadjatok már le erről a rossz fiús, meg bmw-s témáról, ne legyetek ennyire... kinek mi jön be? én például utálom az ilyen fiúkat, és csak a rendesek jönnek be. ne általánosítsatok. :D
2009. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan lányok, akik kifejezetten ezt a visszahúzódóbb típust szeretik:) én is ilyen vagyok:P a barátom is nagyon félénk volt mikor ismerkedtünk, gyakorlatilag én intézkedtem abban, hogy összejöjjünk:D persze idővel ő is levetkőzte gátlásait:P:) csak a kapcsolat elején azért kicsit visszahúzódóbban az emberek, én is az vagyok:)
2009. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az intelliens,udvarias,humoros mégis határozott pasik jönnek be.Akik nem esnek kétségbe egy-egy kínosab szituban hanem feltalálják magukat,és tudnak komolyan is beszélni.

Egyébként a kérdésedre válaszolva szerintem azért mert a "rossz fiúk"mernek kezdeményezni...

2009. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Túl kevés az önbizalmad ...

A mai lányok túl unalmasnak és tökéletlenek tartanak...

Mégis ezt honnan vetted?Ne csodálkozz h nem jön össze semmi ha igy állsz a dolgokhoz..hogy te úgyse kellesz senkinek...

Ugye a lányoknak akiket megismersz nem ezt mondod magadról?

Egy lány se szereti a depi fiúkat akik elégedetlen magukkal

Tényleg ezen változtass!Sok sikert =)

l/18

2009. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
A mai lányoknakkel az izgalom, kell az hogy egy fiúban legyen vmi vadság...legyen néha kemény pl: ha beszól a csajának menjen oda és védje meg kemény beszólással vagy behúzással...meg legyen tapasztalt,az is fontos , értsena lányokhoz és ha kap egy két visszautasító választ akk ne adja fel olyan könnyen mert lehet h a lánynak nagyon is bejön csak kéreti magát...
2009. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindenki a rosszfiukat szereti

ugyh van még esélyed ne aggodj

2009. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Tény, hogy nem lehet általánosítani, de ha az én ismeretségi körömet nézem és még vissza is megyek az időben pár évet, akkor én is azt kell mondjam, hogy a nő ismerőseim többsége tényleg a "rossz" fiukért van/volt oda. itt mos nem feltétlenül a gengszter típusra gondolok, hanem mondjuk aki nem törődik velük kellően.

Lehet, hogy a nők többsége a kihívást szereti és aki kedves és odaadó az nem tekinthető kihívásnak ezért nem is kell?

33F

2009. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 General ***** válasza:

Nem a rosszfiúkat szeretik, hanem a határozottakat, akiknek még emellett esetleg van egy kis fellépésük is. Régen én is hasonló voltam hozzád(még a gimiben) és akkor nem is jött össze semmi, most meg homlokegyenest más vagyok. Barátnőm pont azt szereti bennem, hohy minden helyzetet megoldok valahogy, és esetleg egy kínos dolgot is lazán reagálok le és pl nem kezdek el magyarázkodni.

És igazuk van a csajoknak akik irtak neked: a "rosszfiúk" gyakran kezdeményeznek és ha más nem, a nagy számok törvénye igaz a próbálkozásaikra is.

2009. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
nekem eddig 3 hosszu kapcsolatom volt, a 3bol :2 sittes, 3, alkoholizál sokat, 3 drogozik sokat, 3 lesz:rta a fejemet, 3buta, bunkó volt, de ezekhez vonzódtam...most jött egy új srác, tanult, rendes és kedves meg szeret is. ki lehet nőni a butaságbol:)
2009. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem kell feltétlen h "rosszfiú" legyen csak ne legyen egy uncsi nyálgép okostojás. am meg valszeg azért mert a csajok mindíg meg akarják szelidíteni a rosszfiúkat, h ők legyenek az elsők akiket kényeztet és szeret stb stb...

18/L

2009. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!