Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetel bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetel bejövök neki?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, most tanulok vezetni egy vidéki autosiskolában és nagyon bejön az oktatóm.Ő kb 38 éves.Néha ugy érzem,hogy én is tetszem neki,sokat dumcsizunk,nagyon kedves velem és sokszor megfogja a kezem kormányzásnál meg váltásnál és akor egy darabig ugy haggya.Meg valahogy ugy néz rám.Sztetek van eséjem ?
2011. dec. 9. 09:27
 1/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Az ilyen oktatók jelentős része meglehetősen perverz, még a kulcslyukat is megdugná. Majdnem biztos, hogy van esélyed persze, ha te buksz egy olyan csávóra, aki kis túlzással az apád lehetne, akkor hajrá!
2011. dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Jól megk*r, aztán ha balf*sz vagy vezetésből akkor a vizsgabiztos is. Egyébként ne a kormányt forgasd, hanem ezt: [link]
2011. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megakar dugni. Nagyon sok oktató ezt csinálja... Nem akar semmi komolyat, hidd el.
2011. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de akor szerintetek sexelne velem????
2011. dec. 9. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!