Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak (barátnő, pasi. )?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak (barátnő, pasi. )?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel mindig volt köztünk egy kapocs, általános 5.-től vagyunk a legjobb bnők, és kollégiumban is együtt laktunk, ahol néha együtt aludtunk, bújtunk egymáshoz, de csak barátilag. Aztán elkezdtünk szájrapuszival köszönni és elköszönni, ez még megmaradt máig is.


Most Pesten bérlünk egy lakást együtt, és a szomszéd sráccal elkezdett köztünk komollyá válni a dolog, a bnőmmel pedig megbeszéltem, hogy nincs több szájrapuszi, csak baráti, meg ilyesmik. De egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne menjek hozzá oda. Sőt, tegnap még CSÓKOLÓZTUNK is! Mindig éreztem a szexuális vonzalmat ketőnk közt...


Mit tegyek? 19L


2011. dec. 9. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel biszex vagy, az nem baj, amit jónak látsz :)
2011. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csináljátok hármasban
2011. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ma 21:41 - az a durva, hogy ez jó ötlet :D amúgy nem...semmiképp. Ha csinálnám is valakivel hármasban, annak kívülállónak kell lennie...alapszabály! :D
2011. dec. 9. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
hát én a barátod helyében tuti repesnék az örömtől, engem izgatna ha a nőm más csajokkal csókolózna vagy akár mást is csinálna, de nem igazán vevő erre
2011. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

jah, de ő nem nagyon tud róla... nem venné megcsalásnak, ha elmondanám neki, hogy a barátnőmmel lesmároltuk egymást, miközben ő a szomszédban várta, hogy átmenjek a pizsimmel? elég fura...

Várok még válaszokat...

2011. dec. 9. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:
férfi függő ez a dolog, van akinél megcsalásnak számít van aki pedig még örül is neki, de a barátodat te ismered, ezt neked kell tudni
2011. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy mit csinálj? Hát tapsolj a fejed fölött háromszor, forogj körbe és kiabálj fejhangon amíg ki nem jönnek a tűzoltók!
2011. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!