Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jelezzem a fiú felé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem a fiú felé, hogy tetszik nekem, ha ő már megtette az első lépést és bevallotta, tetszem neki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 22:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy ne mutassam ki, csak barátkozzak vele tovább ahogy eddig?
2011. dec. 9. 22:09
 2/5 anonim ***** válasza:

nem tudom..


Eddig hogyan barátkoztál vele?

2011. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Flörtölj vele! Poénosan célozgass neki erre-arra! :) Mint pl. "De klassz a farod ebben a farmerban". :D De hadd ne kelljen lediktálni.
2011. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék túl rámenős sem lenni!
2011. dec. 9. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nem, nem kell rámenősnek lenni, azt én sem szeretem. De lehet úgy incselkedni egy fiúval, hogy abban felébredjen a vadászösztön.

2011. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!