Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek most en tetszem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek most en tetszem vagy csak szarozik?

Figyelt kérdés

Van en srac a suliban...soha egyetlen szot sem valtottam vele...egyszer megdicserte a fulbevalom es en megkoszontem. Ennyi volt az osszes szovaltasom vele -.-"

Aztan egyszer helyettesito tanart kaptunk, aki azt se banta volna ha az osztalyt elvitte volna a viz. A fiuknak ez bejott es elkezdtek hulye gyerekkent viselkedni. Kulfoldon elek es a helyettesito tanar egy fekete ember volt akit azzal csesztettek h reppeljen nekik -.-" micsoda hulyek

nah mindegy ravettek ezt a gyereket h reppeljen aki egyszer megdicserte a fulbevalom meg az iphone tokom es elkezdett reppelni..abban azt mondta hogy hot vagyok vagyis dogos...a tobbiek mind ram bamultak de en ugy tetettem mintha nem ertenem mit beszelnek. Ha kinos helyzetben vok mindig bevetem a oh sorry i don't understand what are you saying..lol..tobbnyire bevalik XD

DE EZ TOK KINOS VOLT. aztan a baratja meg verszemet kapott el elkezdett kostolgatni hogy textelnem kene vele adjam meg a telefon szamomat..meg ilyenek..Utana nem hagytak abba es megneztek a tanari computerba h mi a teljes nevem gondolom a facebookhoz...de feleslegesen mert nekem nincsen..


Most ennek en tetszem vagy csak hulyet akar belolem csinalni ????

NEM VAGYok feltuno tipus foleg nem kulfoldon mert a nyelv miatt vannak problemaim nincsenek komolyabb barataim csak nehany csaj a sulibol...de fiuk az kizart. Nen viselkedek feltunoen, prostisan vagy ilyenek egesz ora alatt olyan nema vagyok ming egy halott, amikor beszelek matekoran, akkor eppen valaszolok a tanarnonek

Ezzel azt akarom mondani h nem vagyok kirivo, nem adok alkalmat arra h egessenek...

Nem ertem. En vok a. Legkukabb az osztalyba...miert pont en.


Ezek csak a bolondjat akarjak velem jaratni vagy tenyleg tetszem ennek a nagyon hulyenek?????



Bocsi a helyesirasi hibak miatt de telorol irok plusz ritkan magyarozok


2011. dec. 10. 08:44
 1/3 A kérdező kommentje:

16 EVESEK VAGYUNK

MIELOTT VALAKI irna h ilyen az oviba van hany evesek vagytok... XD LOL

2011. dec. 10. 08:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, előfordulhat, hogy tényleg tetszel neki. Attól hogy nem sokat beszélsz, még bejöhetsz neki, nyilván tudja, hogy miért vannak nehézségeid. Meg a külsőd is simán bejöhet neki.


Próbálj meg vele beszélgetni, hogy megtudd, mi a helyzet. Nem kel rákérdezni, elég egy tök egyszerű helyzet, kérdezel valamit a házival kapcsolatban, vagy akármi - ha kedves veled, akkor valószínűleg azért foglalkozott veled a múltkor, mert bejöttél neki.


Hol élsz amúgy, Angliában? :)

2011. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem az USA-ban

En csak azt nem ertem h valoban tetszem nem neki, akkor miert nem hiv felre miert kell az egesz osztaly elott beegetni -.-" olyan kinos volt remelem nem fogjA megismetelni mert akkor hozza vagom a tabla iro filcet!!!!

2011. dec. 10. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!