Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha fèltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha fèltékeny vagyok a barátom csajára?

Figyelt kérdés

a legjobb barátomról van szó, és mióta összejött ezzel a csajjal kb le se szar, már alig dumálunk... :/

ez normális érzés? ha azt kívánom elég önzõen hogy mimél hamarabb szakítsanak? :S


16/f


2011. dec. 10. 10:02
 1/4 Hokonbaszlak ***** válasza:
Énis voltam így...Ha leszart amikro a csajjal járt,azt utána mikor szakitott rájött h mégse kelett volna...Majd a haverod is ráfog jönni.
2011. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a másik oldalról látom a dolgokat. összejöttem a barátommal, és a legjobb haverja rögtön fúrni kezdett, kitalált mindenféle hülyeséget rólam (pedig nem is ismert, nem is találkoztunk), csak mert féltékeny volt. nem tudta elviselni, hogy a barátom nem ér rá bármikor, mert mondjuk velem van, nem megy el vele ide-oda, mert már nem egyedülálló. és amúgy nem tinikről van szó, hanem 25 feletti, elvileg felnőtt, érett férfiakról. nekem nagyon rossz érzés volt, mert igazságtalannak éreztem, hogy nem is tettem semmit, de megítélt, véleményezett, sokszor elég trágár módon. pl volt h összekaptunk barátommal, ő elmesélte a haverjának, ő meg megörült, hogy hátha szétválaszthat, és elmondott minden utolsó hisztis kvának, lotyónak, idiótának. pedig nem ismerte az érem két oldalát, nem tudta, min vesztünk össze. meg amúgy is, hogy merészel így beszélni rólam, miközben nem is ismer. szóval én a másik oldalról mondom, hogy nem csak neked lehet rossz érzés, nekem is az. 16 évesen sztem normális, hogy így érzel, majd megtanulod, hogy egyensúlyt kell teremteni a barátság és a párkapcsolat között, de nem csak a barátodnak, hanem neked is: meg kell értened, hogy ilyenkor szeretne ő is a bnőjével lenni. persze az sem jó, ha teljesen lesz.r, de majd ha elmúlt a lila köd, talán keresni fog megint. sajnos barátom haverja már elmúlt 30, és neki még mindig nem sikerült ezt megtanulnia...
2011. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd ha netalántán szakítanának, akkor majd rájön hogy egy barátság többet ék akárhány kapcsolatnál. Amúgy ha magától nem jön rá magától akkor soha sem volt a barátod.
2011. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én nem próbálnám meg õket szétválasztani, majd ha kell akkor szétmennek, végülis még eléggé friss a kapcsolatuk, lehet azért van most egész végig vele, de a héten csak pénteken beszéltünk, akkor is olyan 2 órát mert elkellett kísérnie a barátnõjét... na mind1 remélem majd észre veszi hogy nem hanyagolhatja el a barátait sem :/

kössz a válaszokat :) jó volt a másik oldalt is hallani, bár én nem vagyok olyan mint az a "férfi"

2011. dec. 10. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!