Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért vagytok ilyen gonoszak?

Figyelt kérdés
Folyton csinosak vagytok, feszül mindenhol az az átkozott nadrág, gyönyörű formák domborodnak mindenfelé, az illatotok is mámorító, meg a pasik durvaságához képest milyen aranyosak vagytok, ami kapcsolva a szépséggel egyszerűen kikapcsolja az agyam, és csak rátok tudok figyelni.
2011. dec. 10. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
ahh úgy felizgultam én is hogy kivertem a kérdésedre :$
2011. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

segítek visszatérni a földre:

[link]

2011. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szelektív látással rendelkezem, csak a szépre fókuszálok. :D
2011. dec. 10. 11:47
 4/8 anonim ***** válasza:
nőként szoktam én is így érezni a férfiak iránt.. ez van. szerezz be egyet otthonra
2011. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de ari vagy!:)
2011. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam lesz ami lesz inkább füvezni fogok, így csillapodik talán az inger. :P Vagy még jobban belemerülök. xD
2011. dec. 10. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:

A fűvel csak elmenekülsz a problémáid elől, nem oldod meg őket.


És különben is:

" A drog rossz. ÉÉrtem? "

2011. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értettem!
2011. dec. 11. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!