Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kene kezelnem a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kene kezelnem a helyzetet, ha sokan melegnek gondolnak, pedig szo sincs ilyesmirol?

Figyelt kérdés

Haveri (regi osztalytarsak) korben nagyon sok cikizest, beszologatast, b*zizos poenokat kapok, mert boven elmultam mar 20 eves, de meg sosem volt baratnom. Ha uj tarsasagba, uj kornyezetbe kerulok, ott is sokszor gondoljak azt, hogy meleg vagyok, mert nem keresem a lanyok tarsasagat, nem ismerkedek, gatlasos es szegyellos vagyok, mert nem vagyok elegedett a peniszmeretemmel es egyszeruen megerzik rajtam, hogy valami nincs velem rendben.


Hogyan tudnam ezeket a cikizeseket, meg poenkodasokat visszaverni? Egy ido utan nagyon zavar, hogy rajtam gunyolodnak a haverok es en kapom a beszolasokat... azt ugye megsem mondhatom, hogy "sracok, szo sincs arrol, hogy meleg lennek, csak kicsinek tartom a micsodamat es ezert nem ismerkedek lanyokkal", mert ezt tulsagosan szegyellem?! De akkor hogyan tudnam "leszerelni" oket? Baromi frusztralo, hogy mindig melegnek neznek es uj tarsasagokban, uj kornyezetben (mondjuk uj munkahelyen) is nagyon nehezen megy emiatt a beilleszkedes, elzarkozom az emberek elol, nem tudok megnyilni.


2011. dec. 10. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha van skype-od akkor privátba ird meg ismerem az ilyen helyzeteket, beszélgetek veled szivesen róla. 20L
2011. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Magaddal kéne először rendbe jönnöd, a komplexusaiddal kell kezdened valamit. Mert az, hogy melegnek néznek ebből következik. Az okot kell megszüntetni. Önbizalom!


23/l

2011. dec. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szedd fel az első válaszadót és mutasd be a haverjaidnak.....
2011. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

legyél meleg xD Na jó csak vicc volt :P


Am sztem pont azért mondják mert látják rajtad h a szivedre veszed... akiről lepereg azt sose szokták ugy szivatni :P Szal próbáld meg lazábban felfogni.

Am meg tök hülye vagy h ha f@szméret miatt nem ismerkecc sztem a csajok 99%-a nem lépne ki egy tök jól működő kapcsiból csak azért mert nincs meg egy srácnak az átlag 16 cm :P lehet egy pszichológus nem ártana :P

2011. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
11:58-as hallod ez mekkora poén :D Öcsém, ment a zöld kéz, vicces hihi :)
2011. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Egyébként lehet, hogy nem is kicsi csak te gondolod úgy. Nem a 20 cm az átlag, ne ahhoz viszonyíts. ÉS igaza van az egyik előző válaszolónak: hülyeség emiatt félni, a normális lányokat ez nem fogja zavarni.
2011. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Neked az önbizalmaddal van gond. Beszélgess az első válaszolóval, hátha megnő egy kicsit(az önbizalmad). A pénisz méreteddel meg ne foglalkozz! Biztos, hogy nem kicsi, csak a média hatása miatt gondolod annak...
2011. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy burkoltan tényleg meleg vagy, csak még nem vallottad be magadnak, ha nem voltál nővel ennyi idő alatt, az jelent valamit...
2011. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat!


Nem, abban biztos vagyok, hogy nem vagyok meleg. Sosem voltak homoerotikus jellegu fantaziaim, vagy vagyaim, sosem gondoltam/neztem "ugy" egyetlen fiura sem, nem erzek vonzodast ferfiakhoz, a szexualis fantaziaimban mindigis lanyok szerepeltek, szoval azt hiszem, hogy a szexualis iranyultsagomban teljesseggel biztos vagyok.


Az teny, hogy az onbizalmamra nagyon kihatott az intim meret miatti folyamatos elegedetlenseg, az a baj, hogy erre mindig hatalmas titokkent gondoltam, ami nyomja a vallamat, de nem beszelhetek rola senkinek, mert ahhoz tulsagosan szegyellem... es nyilvan a nagyszajubb, magabiztosabb haverok megerzik ezt a gyengeseget, onbizalomhianyt, vagy erzekenyseget es ezert kihasznaljak, hogy lehet rajtam poenkodni.


Persze probalom nem komolyan venni, vagy visszavagni valamivel, de amikor egy osszejovetel alkalmaval az egesz este arrol szol, hogy vegig en legyek a szivatasok kozeppontjaban es az a lenyeg, hogy kamaszos poenokkal minel jobban lealazzuk a masikat, azt mar neha kicsit tulzasnak, vagy soknak erzem (foleg ugy, hogy mar reg nem vagyunk kamaszok) es egy ido utan elfaradok a folyamatos vedekezesben.


Szoval nehez ez: tudom, hogy valtoznom kene, hogy lazabbnak, nyitottabbnak, pozitivabbnak kene lennem, csak azt nem tudom, hogyan kezdjem el. Annyira megszoktam, hogy ilyen vagyok es a kornyezetem is annyira megszokta, hogy en vagyok a fura kulonc, akit lehet piszkalni, hogy teljesen beleragadtam ebbe a szerepbe es nem igazan tudok kitorni belole.


Bocs a sirankozasert!:D

2011. dec. 10. 13:31
 10/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mégis mi az a "pici méret"? csak mert tényleg ne a 20 centishez viszonyíts. mellesleg elárulom neked, hogy az egyik ismerősöm a világ legnagyobb nőcsábásza. egy lányismerősöm is "összejött" vele egy éjszakára, amikor is kiderült, hogy a pasinak bizony kicsi farka van. és sose zavarta a csajozásban és valószínűleg a csajokat sem zavarta, mert nem csak egyéjszakásai voltak. egyébként ha a haverok b*sztatnak, miért nem szólsz nekik? ne hagyd, hogy hülyét csináljanak belőled, mert úgy viszont nem leszel túl vonzó egy lány szemében sem.
2011. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!