Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet felvinni 1 szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felvinni 1 szűz lányt a csúcsra?

Figyelt kérdés
Egyáltalán felehet . 18 éves srác vagyok a barátnőm 17 még szűz pettinget még nem probáltuk ki de szerintem nagyon benne lenne a dologban.Adnátok nekem tanácsot ,hogy nagyából hol mit kell csinálni mert szüz barátnőm még nem volt de őt nagyon szeretem és csak jót akarok neki ...
2009. máj. 16. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka az olyan, h egy szűz lány az első szeretkezésnél elérje az orgazmust. Az a szex inkább az izgalomról, stresszről szól, attól h fájni fog e stb...Ahhoz h el tud vinni a csúcsra, többszöri együttlét, és egymás testének kiismerése a feltétel ( ki mit szeret stb). Szóval ha nem sikerül,ne ess kétségbe, kísérletezzetek!
2009. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszike pont ettöl vagyok beparázva hogy nem lesz jó neki :S
2009. máj. 16. 12:02
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Ha tényleg nagyon szereted és jót akarsz neki, könyörögve kérlek, NE FEKTESD LE!!!!


Nem tudhatod, ő lesz-e a feleséged, a gyermekeid anyja. Ha nem te leszel, add meg az esélyt ennek a lánynak, hogy megőrizze a szüzességét a gyerekei apjának. Tudom, miről beszélek. Az én párom szinte ugrált örömében, hogy az a nő, akit feleségül akar venni, együtt akar vele megöregedni, és akitől gyerekeket akar, az szűz! Ez egy ősi férfiösztön, a birtoklás vágyából ered, te jobban tudod, miről beszélek, férfi vagy. Szoros köteléket tart köztünk, hogy mi egymásnak elsők voltunk és egyelenek. e foszd meg ettől ezt a lányt, ha nagyon szereted, meg tudod tenni!

Nyugodtan megmondhatod neki, hogy kívánod, szívesen lennél vele az ágyban is, de meghagyod neki a szüzességét, adja a gyerekei apjának! Ha te leszel az, nem maradsz le semmiről. Ha nem, kapsz más lányt, a kérdésből kitűnik, hogy vonzó fiú lehetsz.

Fiyeld majd meg a lány reakcióját! Borítékolom, hogy egy emletnyit nő a szemében a tekintélyed és az értéked.

Nekem még ma is a férjem a herceg fehér lovon, és alig vártam annak idején, hogy végre az övé lehessek. Ő hasonlóan járt el annak idején, ahogy itt leírtam.

2009. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek akik ilyen felfogásúak mint te, de ne beszéld rá h ő is ezt vallja!!! Igen is szép dolog, ha két szerelmes, odafigyeléssel, és odaadással lefekszik egymással. Ne akard megfosztani ennek a szépségétől a fiatalokat, csak azért, mert te ezt a magatartást tartod jónak.
2009. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

szerintem lefekvés előtt mindenképpen sokat pettingeljetek. Ha a csiklóját izgatod (előbb nyelvvel, aztán ujjaddal, de nagyon finoman), akkor lehet csiklói orgazmusa. A szüzessége pedig megmarad. :)

2009. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szűz és tapasztalatlan petting terén is, biztos nem orállal szeretné kezdeni, meg nagy vetkőzésekkel... Gondolj arra, hogy neki nagyon új minden, amit csinálsz, és biztos, hogy nagyon sokat fog neki jelenteni--> könnyen felizgul. Legyél határozott és férfias, látsszon rajtad, hogy kívánod, de azt is érezze, hogy tud kontrollálni, és nem csinálsz olyat, amit nem akar, szal ha leállítja a kezed, ne próbáld újra egy ideig. És mielőtt belevágnál legyél vele gyengéd, aztán ha érzed, hogy beindul, akkor jönnek az előbbiek. Iszonyat könnyen begerjed ezektől egy tapasztalatlan lány, és utána csak ruhán keresztül megsimogatod ott, vagy ráfekszel, és robban...
2009. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Adig már eljuttotam vele hogy a bugyijában volt a kezem és simogatam és ezt ő is viszonozta nem erőltetek semmit és nagyon odafigyelek rá.Enyit még soha nem jelentett nekem lány az életemben. Ugy érzem először vagyok szerelmes rengeteg barátnőm volt de ő mégis a legjóbb... Művelt szép okos sexy :P
2009. máj. 16. 12:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor még az aktus előtt megpróbálhatnád eljuttatni a csúcsra. Kicsit nagynak találom az ugrást, ha még nem is láttátok egymást.
2009. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha megmásszátok a Himaláját biztos a csúcson lesz.
2011. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fokozatosan.

A szeretkezés csak a legutolsó lépcsőfok legyen - akkor, ha már mindketten érettek vagytok rá (most még te sem vagy az, az írásod alapján).

Előtte ruhában simogatás - majd ruha alatt - majd takaró alatt - majd a ruha fokozatosan lekerülhet. Nem azonnal lerántani mindent, mert az sem jó.

Utána még sok-sok simogatás, nyalakodás, míg megismeritek egymást...

Mindez normálisan hónapokig tart a ti korotokban - és csak úgy érdemes, ha mindkettőtöknek jó. Ha valamelyikőtök még idegenkedik tőle, nem esik neki igazán jól - akkor lassítani kicsit.

Közben ugye más programotok is lesz ezen kívül? Jó lenne máshogy is megismerni egymást, nem csak szexuális téren.

2011. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!