Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap voltunk az osztállyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap voltunk az osztállyal egy kiránduláson, és amellé a csaj mellé ültem aki bejön nekem. Jól eldumláltunk meg minden, csak hogy a csajnak van barátja!?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom eldönteni, hogy érez irántam-e vmit mert a tipikus életvidám kategóriába tartozik, szóval sok mindenkit közel enged magához.Fűzögessem-e vagy hagyjam ? Előre is kössz a válaszokat!
2011. dec. 11. 07:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjad. Persze attól is függ, hogy milyen a kapcsolata a barátjával. Bár ahogy leírtad biztosan csak haverként tekintett rád, semmi több. Keress olyan lányt, aki nem foglalt.
2011. dec. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Ha jobban nézel ki, mint a barátja, akkor lehet nála esélyed.
2011. dec. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi köszi :D fejben speciel én is erre gondoltam, csak megerősítés kellett!
2011. dec. 11. 08:22
 4/16 A kérdező kommentje:
a barátja egy olyan gyerek h... mint vmi retardált de izlásek és pofonok, csak nem értem egy olyan kategoriájú nő egy olyan gyerekkel... de mind1 végülis
2011. dec. 11. 08:23
 5/16 anonim ***** válasza:
mindenki olyannal jár, aki megfelel az önbecsülésének
2011. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ha látnád a srácot mindjárt más lenne a véleményed
2011. dec. 11. 10:15
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csúnya a barátja, akkor biztos h téged választana helyette. Mondjuk nem lenne szép dolog, nekünk csúnya srácoknak amúgy is szinte lehetetlen bnőt szereznünk.
2011. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
megoldódott a probléma :DDD felhivtam és elmondtam h mit érzek iránta meg hogy bármire képes lennék érte és este lesz a randi. azért köszi a válaszokat
2011. dec. 11. 14:23
 9/16 anonim ***** válasza:
heh, végleg átkerültél a friend zone-ba :D
2011. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sztem meg pont h nem :P Dobni fogja a csaj a barátját a kérdező miatt, mert ő jobban néz ki.
2011. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!