Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyátokról olyan képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anyátokról olyan képet lelnél, amin épp a te asztalodon csinálják, nagyon kiakadnál?

Figyelt kérdés
engem perpill a hányinger környékez..ha már ezt lefotózták, kitudja még hol a r.ákba csinálják:@ nem tom mi a k.u.rva anyjukért kell az én szobámba csinálni:(
2009. máj. 16. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, asszem engem is kiakasztana.
2009. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát elég érdekesen vélekedsz a szüleidről... Attól, hogy kiakadsz, még nem kell ilyen hangon beszélni róluk. Egyáltalán hol találtad azt a képet?

Biztos először nekem sem tetszene a dolog, de valahol még örülnék is, hogy szeretik egymást. Más meg azért "sír", mert a szülei folyton veszekednek, elválnak...

Ha meg téged zavar, akkor először is mondd meg nekik, hogy a te szobád a te birodalmad, lehetőleg ne ott csinálják, és a képeket, amit csinálnak, rakják olyan helyre, ahol te nem találhatod meg.

2009. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a pasi nem az apám, valamiért így nem tudok örülni, apu nem csinálna ilyet, nah de mindegy, csak érdekelt mások véleménye, én ettől függetlenül szemétségnek tartom az egészet.
2009. máj. 16. 18:53
 4/11 anonim válasza:
79%
Szerintem az,hogy ki hol szeretkezik az magánügy. Ki itt élvezi, ki ott. Néha kell egy kis extra szerintem. Ettől nem lesznek undorítóak a szüleid! Képet, videót sokan szoktak csinálni magán célokra, ettől a te szüleid nem lesznek mások!!! Te is fogod olyan helyen csinálni, ahol más szokatlannak tartja. Ettől ne ítéld el őket!
2009. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hát, kiakadnék, de nem ennyire:) hadd csinálják, amíg tudják! ;)
2009. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
attól függetlenül hogy ti helyesnek látjátok engem zavar hogy ott csinálják ahol én eszek, és nem ott ahol ők.
2009. máj. 17. 17:20
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
hát tuti és ENNYIRE 13/l
2009. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Talán el kellene beszélgetned veluk,de nyugisan.Meg kell hogy kérjed oket hogy a te szobádban azért mégsem kellene...!De nem kiakadva!Csak lazán,pl:figyeljetek már gyerekek,mellozhetnétek az én birodalmamat! Ès eléjuk teszed a képet.Hátat fordítassz és magukra hagyod oket.Késobb amikor anyud felkeres hogy beszéljen veled csak arra kérd meg ot hogy legkozlelebb jobban gondosabban pakolja el az ilyen jellegu dolgait.Ennyi.Már nincs is mirol beszélni.Késobb amikor eljon az ideje neked is lesz szerelmed akivel szeretkezni fogsz.Te is ki fogsz próbálni egy pár új dolgot és majd meglátod hogy milyen izgalmas is lesz! De addig is NYUGI!!!
2009. máj. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocs, ha hülyeség, de még mindig inkább ien vagány szüleid legyenek, mint hogy olyanok, akik nem engednek meg semmit:D:D
2010. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez engem is zavarna :) csinálják a SAJÁT ágyukban és ne az én asztalomon :)
2010. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!