Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, hogy 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy 3 csaj, akik csoporttársaink, a barátnőmet és engemet bámulnak, minha kifogásuk lenne a kapcsolatunkkal? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

A csoportomban van 2-3 olyan csaj, akiknek nincs jobb dolguk a csevegéseken kívül, mint engemet és a barátnőmet bámulni. Na már most lehet valakire közben ránézni is, meg lehet csak őket nézni akár minden előadás alatt is! Nem ugyanaz a kettő.Visszataszító, negatív, irigy, utálatos nézésről beszélek. Körelőadókban és emeletes sorokban ülünk, ők magasan vannak a felső sorokban, vagy a hátunk mögött, mi mindig az alsó 1-2 sorban, mert mind1 hova ülünk, tárgytalan. Annyira nem zavar, kérdeztem a barátnőmet is, néha szóba jön a téma, de nem foglalkoztat minket. A 3 csaj közül kettő direkt nevetgél, néha hallom hogy a nevemet kimondja a másiknak, meg állandóan minket beszélnek ki, holott foglalkozzanak csak a maguk dolgával.

Mind hárman, és mi is 19,20,21 körül vagyunk. Ők szinglik, mi ketten meg járunk. Néha direkt hülye beszólásokat nyomnak, úgy néznek ránk, mit a vadász vizsla felszegett állal, de már lassan röhejes, inkább dumcsiznának dolgokról, de nem.


Az egyik csajt szeptember elején ismertem meg,normális volt, akkor még nekem sem volt barátnőm, meg ő sem volt kapcsolatban, most hogy meg nekem lett valakim, lehet hogy ez a nagy baja, hogy egy nyominak nézett, és most meg megvan veszve, hogy az orra előtt csajoztam be, és lehet, hogy pont ezt nem nézte volna ki bennem.


Van valakinek erre valami ötlete?


2009. máj. 16. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
féltékeny kis qrvák:D szánalmas
2009. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval, csak nézzük levegőnek őket, és élvezzük az élet habos oldalát? :)
2009. máj. 16. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
írtad hogy "annyira nem zavar" "nem foglalkoztat minket"... akkor mégis honnan jött a kérdés ?:D ... ezek szerint mégis foglalkoztat ... amugy meg szarrd má' le őket , kit érdekelnek !?:D
2009. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ott a pont! :DDDD
2009. máj. 18. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!