Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meggondolta magát? Mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggondolta magát? Mégsem akar velem újra összejönni, csak gyáva, hogy megmondja nekem?

Figyelt kérdés

Jártam egy fiúval két hónapig (ötször találkoztunk, mert sosem ért rá), majd dobtam. Nyersen, érzelemmentesen, de okom volt rá, hogy így viselkedjek. Nagyon úgy éreztem, hogy ki akar használni, amikor én már beleszerettem. Utána beszéltünk, de nem próbált meg meggyőzni arról, hogy jöjjünk össze újra, sőt inkább megerősített benne, hogy helyesen döntöttem. Egy hónap múlva újra elkezdett irogatni. Rengeteget beszélgettünk. Összemelegedtünk, de távolság miatt nem tudtunk találkozni, csak msn és telefon ha hívtam, mert nincs pénze. Olyan volt, mint néha régen is, de most állandóan. Kedves, figyelmes. Beismerte, hogy tényleg nem megfelelően viselkedett, és megérti, hogy dobtam, de kezdjük újra. Szinte könyörgött, hogy adjak neki még egy esélyt. Én beleegyeztem, mert én szerettem és szeretem, és éppen ezért dobtam, mert úgy éreztem, hogy ő ezt ki akarja használni. Pár napra elutazott egy barátjához. Nincs otthon, nincs msn közelében. Telefonon hívom, nem veszi fel, sms-re pedig nem válaszol, mert nincs pénze. Most mi van? Meggondolta magát? Úgy búcsúzott el, hogy jövő héten találkozunk Kedvesem. Mert akkor jön vissza. Hagyjam, hogy tomboljon a barátjával, és ne is hívjam egyáltalán? Vagy már esetleg otthon is van, csak nem akar tőlem semmit, és így koptat le?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. máj. 16. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hiába hívod, az sms küldésen kívül a visszahíváshoz is pénz kell a telefonra!

Az msn-en ha meg nincs, az érthető, mert a haverokkal van elfoglalva, az, hogy te dobtad, addig oké, akkor meg mit húzod a szádat, ha akar egy második esélyt?


Neked orvos kellene nem fiú....

2009. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azért hívom, hogy tudjak vele beszélni. Nem megcsörgetem, hanem hívom, de nem veszi fel. Mint már mondtam nem ok nélkül dobtam (nem bírtam elviselni, hogy magát dicsőíti, arról mesél, hogy hány lánnyal volt már, megállás nélkül a szexről akart beszélni, és poénból basznivaló szajhának hívott, randik közül nem egyet mondott le, és az időpont nagyon ritkán felelt meg neki). Ezek miatt dobtam. De azt mondta megváltozott, változik még, ha kell, csak adjak még egy esélyt. Ezért mondtam neki azt, hogy próbáljuk meg újból, csak most úgy, ahogy két normális ember jár.

2009. máj. 16. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!