Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pontosan milyen intimtorna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan milyen intimtorna gyakorlatot lehet végezni a hüvelypuki elkerülésére?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen olvastam, hogy a hüvelypuki "elkerülésére" nincs módszer. Tisztában vagyok vele, hogy miért keletkezik, de mégis olvastam itt ezen a honlapon is olyan válaszokat, amik azt hangoztatták, hogy intimtornával ezen lehet "segíteni". Rákerestem az interneten, de pontos gyakorlatmenetet sehol sem találtam. Ha valaki ismer valamit, amit el tudna nekem itt magyarázni, nagyon hálás lennék.
2009. máj. 16. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Jajistenem...
2009. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

nem lehet tornával... de amikor a pénisz behatol, te kipréseled a levegőt, a hasadból, akkor talán nem lesz.

Am túl sok síkosító vagy nyál vagy hüvelyváladéktól is lehet. vagy próbáljatok kevésbé "kitárulkozó" pózban a behatolást!

SS!

Lex/L/17

2009. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló megspórolhatta volna magának ezeket a karatereket. Második válaszolónak meg köszönöm.
2009. máj. 16. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gáz nincs a "hüvelypuki"-val. Egyik barátnőm egyszer kiszaladt a szobából, mert eleresztett egy ilyet, miután alaposan ügyködtem rajta hátulról. Na a hüvelypuki egy pillanatig nem zavart, az, h otthagyott és álló fütykössel mehettem utána vígasztalni, meg magyarázni, hogy "nem gáz", az igen. :) Szerintem tehát ne törődj vele. ;)
2009. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de sosem csináltam belőle gondot, ha hébe-hóba kicsúszott egy hüvelypuki. És a párom sem problémázott rajta. Ez természetes, mert annak a levegőnek ki kell jönni valahol....


22/n

2009. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is szokott lenni hüvelypukim, az elején engem is nagyon zavart, de mivel a barátomat sem zavarja, már engem sem érdekel, talán ez még természetes is... egy hüvelypuki nem rontja el az együttlétet
2009. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!