Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az olyan fiúkról akik azért lettek öngyilkosok mert sokáig nem találnak maguknak barátnőt?

Figyelt kérdés

25 évesen lett öngyilkos egy fiú.


Egyszerűen nem tudom megérteni ,hogy egy ilyen dolog miatt ,hogy lehet öngyilkos valaki.


2011. dec. 12. 15:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sosem tudhatod mi játszódik le egy emberben ilyenkor. Nyilván nem konkrétan az okozta nála, hogy "nem talált barátnőt". Ezeknek többnyire összetett okai vannak, de ezt csak az értheti, akivel történik.
2011. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyakori az ilyen. Való igaz hogy a fiúk/férfiak nehezebb helyzetben vannak pártalálásban, mert a lányok ha nem irtó rondák találnak azért egy fiút aki odamegy hozzá és kezdeményez, de fiúknál ez nem így van, nála valami agyilag nem lehetett rendben, nem hinném hogy egy egészséges férfi inkább öngyilkos lenne minthogy próbálkozna.
2011. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

a szülei és a családja biztos mondták neki mindig ,hogy itt lenne az ideje egy barátnőnek ,de szegénynek nem ment. A barátainak ,ha voltak mindnek volt kapcsolata és már ők is mondogatták neki tuti akkor a tv ben mindig nyomatják ,hogy milyen jó a párkapcsolat ,de neki nem sikerült aztán voltak még gondolom anyagi gondjai is. Ezenfelül Magyarországon az élet eléggé kilátástalan a korunkbelieknek..


Nem ismerjük így nem tudhatjuk miért történt.

2011. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Remélem a következő élete jobban alakul annak a fiúnak. :(
2011. dec. 12. 15:37
 5/22 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy 75 évesen is ugyanilyen egyedül halt volna meg....
2011. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Meg tudom érteni. Sajnos ha vki nagyon csúnyának születik, akkor esélytelen h bnőt találjon, és ha ezt nem tudja elviselni, könnyen ez lehet a vége.
2011. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez a legfontosabb az életben, hogy emiatt öngyilkos legyen, de lehet hogy ez csak az én véleményem.
2011. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy azért lesz valaki öngyi, mert nem kap barátnőt. Inkább azért, mert magányos. És ebbe beletartozik a barátnő is.
2011. dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom szegényt.

Biztos, hogy nem csak a barátnő miatt tette ezt, hanem más téren is problémái voltak.

Szerintem nem kapott elég figyelmet és szeretet.

2011. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
megértem, én kevesebbért is megtenném 20
2011. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!