Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikesApartment Livia?

Figyelt kérdés

Hali,


Évekkel ezelőtt találtam egy videót egy bizonyos Mike nevű ipse készítette magyar lányokkal. Mikesapartment néven nyomult és én egy Livia nevű hölgy felvételét keresem, sehol nem találom meg fullban, torrentről nem jön. Valakinek megvan ez, vagy van linkje hozzá?


Kösz


2011. dec. 12. 19:29
 1/7 Macs1209 ***** válasza:
filestube -n keresd. Szenvedni fogsz, mire megtalálod, de ott tuti fent van...
2012. jan. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szió!

4chan-on /r/-n kérdezd meg angolul, hátha meg van valakinek.

2012. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rá gondolsz?


[link]

2013. máj. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha igen, jelezz! Ha kapok egy zöld kezet tőled, akkor elküldöm neked a rövid klipet. Megvan a gépemen:). Igaz csak a 3 kliprészéből (tehát a film 3 részre van feldarabolva, úgy van meg az eredeti oldalon is) a 2. és a 3. van meg, mikor már túl vannak a beszélgetésen és action van. Az egyik 28 megás, a 3. részlet pedig 30 megás. Nem a legjobb a minőség, de a Mikesapartment-en a korai klipek elég gyérre sikerültek. Írj privit ha érdekel a 2. és a 3. részlet. E-mailben óriásfájlként átküldöm.
2013. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Más.


Találtam ezt is.


[link]


Itt a lap tetején a [MikesApartment.com / RealityKings.com] (17 роликов) Сборник лучших роликов / Best of MikesApartment.com [2002 - 2004 г.г., All Sex, Oral, Anal, Cumshot, Group Sex, Threesome, CamRip] (2004) CamRip felirat alatt töltsd le a toppeht-et, az a torrent file. Aztán válaszd ki, hogy melyiket akarod letölteni (ha van utorrented), mert elég sok klip van benne összezsúfolva. Örülök ha segíthettem.

2013. máj. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
rózsaszín ikon a toppeht!
2013. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utóbbit próbáltam, de arról nem jött le, csak 92 százalékig, ott megállt. Találtam egy direkt erről a filmről való torrentet, de az egyáltalán nem jön.
2013. máj. 29. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!