Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikorra fog feledésbe kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikorra fog feledésbe kerülni ez az ügy?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy állítólag a sex olyan érzés mintha beledugnád egy tál meleg pacaltba.. nagyon érdekellt h igaz-e ezért kiis próbáltam persze akor amikor mindenki elment itthonról. Egy ideig tétováztam h meg tegyem-e de végül is úgy gondoltam h más is kipróbálhatta már. Szóval kiszedtem egy adaggal és kipróbáltam. Fura érzés volt, sokáig csináltam de nem sikerült elélveznem. Aztán meguntam és sikerült úgy csinálnom h beleélveztem. Aztán megtetszett az egész és tovább csináltam, majd egyszercsak betoppant a barátnőm. Nem halottqm h bejött mert közben zenét halgattam mivel idegesített a szomszéd kutya ugatása. A szüleim nem tudnak róla de viszont a csajomat sikerült kiborítanom ezzel az egésszel, és nem tudja h megőrülteme vagy simáncsak meguntame őt, persze egyikről sincs szó. Ez meddig fog megmaradni nála? Komoly válaszokat kérek és persze nem kell mondanom aztsem h ez nem fake.
2011. dec. 12. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
A pacalt nem jó. banánTTT kell.
2011. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lol
2011. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hiába írtad, hogy nem fake, de szerintem mégis az. Ha van barátnőd miért nem őt dugtad meg?

Ha mégis igaz, akkor ezt soha nem fogja elfelejteni.

2011. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked mééééé ne volt jó az almás pite bazze??
2011. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

betoppan a barátnőd. csak úgy odaállított hozáttok? ebből az következik, hogy vagy együtt laktok, vagy idősebbek vagytok. szerintem 15 éves barátnő nem szokott csak úgy beállítani. viszont ha idősebbek vagytok, akkor ott az ellentmondás, hogy nem dugtok.


fake

2011. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert ha idősebb, és nem most jöttél össze azzal a lánnyal, akkor k*rvára gáz szerintem, hogy kedved támadt pacalt d*gni :D Még ha éretlen kis hülye kamasz lennél, aki még nem volt lánnyal, jó poén lenne, de így...Sokba fog neked kerülni, míg kiengeszteled a barátnőd, azt hiszem.
2011. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha neked így jó, akkor legyen fake.
2011. dec. 12. 19:52
 8/10 A kérdező kommentje:
18 vagyok és a barátnőmmel csak pár hete volt meg az első alkalom, ami nekem is az első volt. És csak arra voltam kíváncsi hogy mennyiben tér el a normális sextől. Am kőszönöm az eddigi kedves/értelmes válaszokat.
2011. dec. 12. 19:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem fake, akkor ezen azért évek múlva még nagyon sokat fogsz röhögni, ha eszedbe jut :)
2011. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem el, hogy ennyi nemnormálist hord a hátán a Föld...
2011. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!