Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem egy nagyon szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy nagyon szép lánynál, ha én nem nézek ki jól egyáltalán?

Figyelt kérdés
Szóval van egy osztálytársam. Gyönyörű, nagyon okos, művelt, kedves. Tudom, hogy nagyon sok fiúnak bejön, de neki egyik sem kell, hozzájuk se szól soha (mondjuk ezt a fiúk sem erőltetik, de a háta mögött beszélik mindig hogy milyen jól néz ki). Viszont velem mindig kedves, sokszor odajön hozzám, kedvesen beszélget, érdeklődik felőlem stb annak ellenére, hogy én csúnya, önbizalomhiányos vagyok, és még ki is közösítenek az osztálytársaim. Nem vagyunk gazdagok, ez látszik is rajtam. Szerintetek lehetséges, hogy a lány komolyabban érdeklődik irántam? Vagy csak sajnál, és azért jön oda mindig hozzám? Nem merem tőle megkérdezni, mert félek, hogy hülyét csinálok magamból :( Pedig az egy álom lenne, ha ilyen barátnőm lenne, mert ez a lány 10-ből 10-es külsőre-belsőre, higgyétek el! És úgy érzem, szerelmes vagyok belé. Bocsi, ha kicsit hosszú lett. 16/F
2011. dec. 12. 19:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Próbálkozni próbálkozhatsz, csak vigyázz, mert ha ő csak barátilag tekint rád, akkor a próbálkozásod veszélybe sodorja a barátságot. De az elmondásod alapján lehet esélyed... Vannak csodák.
2011. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Ugye pénzesek a szüleid... akkor lehet
2011. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő nem ért veled abban, hogy nem nézel ki jól :)
2011. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom ha nem mondod meg neki lehet egész életedben bánni fogod de túllépni egy csalódáson könnyebb lesz.
2011. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nem
2011. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal nincs sok értelme összejönni ez az egyik, másrészt most megmondom neked hogy nincs sok esélyed... az a közeledés lehet hogy azért van mert sajnál vagy jófejnek talál, de nem akarlak elkeseríteni, de esélytelen szerintem...
2011. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 tudodki03 ***** válasza:
küldesz képet?
2011. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ugyan (: nem csak a külső számít... vannak lányok akiknek a belső érték fontosabb szerintem simán összejöhettek (:
2011. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

de sokszor mondja, hogy nem érdeklik őt a fiúk, mert mind hülye, isznak, cigiznek stb, és neki ilyen nem kell. Én pedig nem ilyen vagyok. ezért gondoltam, hogy talán lehetséges.

képet nem szeretnék küldeni, bocsi.

2011. dec. 12. 20:01
 10/21 anonim ***** válasza:
ez a valóság! esélytelen..
2011. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!