Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Lányok ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Lányok ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok. Azt terveztem hogy mikor suliba van elmegyek hozzájuk és illatgyertyákat tennék a szobájába és rózsaszirmokat szórnék szét, majd elmennék érte suliba, beülnénk valahova és utána elmennénk hozzájuk. Mikor meglátja a szobáját adnék neki egy rózsát és elmondanám neki hogy szeretem. Jó ötlet vagy túl nyálas?:)
2011. dec. 12. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem túl, hanem nagyon nagyon nyálas:D Te beteg vagy:)))
2011. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az apja meg majd kivág, mint macskát szarni.
2011. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tudodki03 ***** válasza:
77%
mesékben előfordulhat ;D
2011. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem ezt ne náluk.. hanem inkább

nálad. De persze a kortól is

függ! hány évesek vagytok?

2011. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
18:)
2011. dec. 12. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyald ki a szomszéd nőstény kutyát is, ha már egyszer szukák seggét nyalod. Bocsánat e durvaságért, de visszatartani nem bírtam.
2011. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
menj még legózni
2011. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem nyálas egyébként, ez nagyon szép gondolat, de úgy, ha már a párod... Egyébként nem tudom ki engedne be szobájába... :S

Meg így elég furán hangzik az egész....:/

Úgy hogy még nincs köztetek semmi meg ilyenek. De amúgy azt nem írtad, hogy milyen viszonyban vagytok egyébként.

De rózsaátadás-bevallás amúgy jó ötlet:)

2011. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mus musculus ***** válasza:
Nekem is tetszik, de "szimpla" ismerősök között valóban bizarr, én szerintem szóhoz sem jutnék egy ilyen helyzetben és gondolom nem ezt a hatást tervezed kiváltani.:D
2012. febr. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!