Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 22 éves pasinak 14 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 22 éves pasinak 14 cm merven a pénisze az gáz nagyon?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Átlag
2011. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

olvass már vissza!!!! legalább hetente egyszer felteszed ezt az unalmas és idióta kérdést! nem unod még?


AKKOR IGEN! KIB*SZOTT K*RVA NAGY GÁZ, az 5 éves öcsémnek is nagyobb van

2011. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az Salamon, képet nem akarsz tenni? :D
2011. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon gáz. 20 centi alatt labdába se rúghatsz.
2011. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem gáz. de tényleg!
2011. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hidd el az sokkal rosszabb ha vkinek van vagy 20 cm mert az fájdalmas is tud lenni.Ne aggódj már ezen.Ha valaki szeret akkor emiatt nem fog otthagyni.
2011. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a következő ilyen kérdésre nem válaszolok de most utoljára leírom

:

igen gáz! Annyi cmnek kell lennie ahány éves vagy!

2011. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

helló!


én is ezen paráztam egészen addig, amíg nem volt meg az első szex, azóta tudom, hogy nem gond a kicsi méret, sőt ahogy láttam még jól el is tudott játszadozni a lány a kis 14-15centis farkammal és élvezte is a szexet, nem hiszem, hogy a méreten múlik ezek után már nem


embereld meg magad és szedj össze egy lányt! ne a méreted miatt görcsölj, felesleges!!


21/F

2011. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ez sajnos igen.

A jó pénisz méret az ~18 cm hosszú és 4-5 cm vastag. Úgy hogy ez max. kerületnek jó. Viszont ne aggódj, a csajok vagy harmada ha csak nem bébi p*csöd van, vagy túl nagy akkor egyáltalán nem törődik a mérettel! Úgy hogy átengedlek a népes kisebbségnek (a ~33%-ra célzok).

Egy a lényeg ne hirdesd és vagy szégyenld azt amin nem tudsz változtatni!

Én is így vagyok azzal, hogy 19 évesen csak 161 centi vagyok csak.

2011. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és sportolj, én lány vagyok és eljárok mindig ugri-bugrizni (aerobic) , hogy a már alacsony vagyok legalább mindig formás maradjak.
2011. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!