Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok közeledni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok közeledni egy lány felé sem?

Figyelt kérdés
Elvagyok a barátaimmal, jókat lehet velem beszélgetni, mindenhez hozzá tudok szólni és sokszor eléggé fölényeskedő is vagyok, de csak humorosan, szarkasztikusan, úgy, hogy lehessen érteni, egyszóval van stílusom, de a csajozás egyszerűen kimaradt nekem és borzasztóan zavarba jövök, ha valami ezzel kapcsolatos dolog történik. Valamikor olyan egyszerűnek tűnik mindent és fel vagyok pörögve, aminek hatására valami közeledést produkálok, de azonnal belső bizonytalanság lesz úrrá rajtam, holott tudom, hogy semmit nem veszíthetek, aránylag jóképű magas srác vagyok, miért vagyok ilyen szerencsétlen ezen a téren?
2011. dec. 12. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Álltatod magad. Nincs elég önbizalmad. Vagy még nem jött el az ideje.
2011. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Brigikee, sajnos ezzel rohadtul nem tudok mit kezdeni, azzal, hogy beismerném, hogy önbizalom hiányos vagyok attól még semmi nem történne, csupán kijelenteném. Mindenkinél mást jelent az önbizalom. Egyébként nem mondhatnám, hogy önbizalom hiányos lennék.


ma 20:35


18, de mindig is voltak lányok az életemben, csak konkrétan nem történt semmi érdemleges, elvoltam a társaságukkal, persze mindig is mentek a szexuális poénok, szóval nem kell olyan ridegnek elképzelni.

2011. dec. 12. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Azta:O Pontosan ugyan az van veled is, mint velem, csak én lány vagyok. Remélem idővel ez el fog múlni:D
2011. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem találtad még meg a megfelelő lányt. :)))

Mi a horoszkópod?

2011. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 20:52


Lányként könnyebb helyzetben vagy, nem a te dolgod leszólítani a másik nemet, ami nekem jelen esetben lehetetlennek tűnik.


Brigikee

nyilas, de nem nagyon hiszek ebben, de amit jellemzésként írtak tetszenek és nagy részük igaz rám (de még így sem hiszek a horoszkópban) így is sokszor megkaptam, hogy bunkó meg nagyképű vagyok és hogy csak magammal törődöm, ami azért nem teljesen igaz, de nem hinném, hogy olyan halálos vétek lenne ami miatt örök magányra lennék ítélve, arról nem is beszélve, hogy ezen az oldalon tucatszámra jönnek a kérdések, hogy miért csak a bunkó pasiknak van csajuk, nos itt egy ellenpélda.. és nem, nem vagyok ronda :D

2011. dec. 12. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen vagy ez van, szomorú XD megszívtad humoral még nem lesz barátnöd, Brigi te meg olyan vagy mint anya folyton a horoszkopot nézi minden este


17/F

2011. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

MNorbi94


Tényleg szomorú. :P

2011. dec. 12. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!