Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életemben először elhatároztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először elhatároztam, hogy kezdeményezni fogok egy lánynál, de… Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Szóval egy nagyon szép lányról van szó, akivel együtt tanulok. Mivel nagyon tetszik meg normális is, és tudom, hogy én is szimpatikus vagyok neki, életemben először elhatároztam, hogy itt az idő kezdeményezni, elhívni valahova. A biztonság kedvéért megnéztem egy közösségi oldalon (nem vagyok nagy híve a facebooknak meg ilyeneknek.) és hát, mit ad Isten, kapcsolatban van, méghozzá - úgy tűnt - évek óta tartó, komoly kapcsolat.


Ilyenkor mi a teendő? Más lányra kb. rá se tudnék nézni most.


2011. dec. 13. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi. Elfelejted és keresgélsz máshol.
2011. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát semmiképpen se rontsd le a mostani kapcsolatáát! keresned kell másikat,ez van..
2011. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha olyan szuper csaj ahogy leírtad akkor sajnos előfordul ez ilyesmi

barátok mindenképp maradjatok,de ne közeledj hozzá jobban mint eddig mert akkor a végén még barátok se lesztek...

2011. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tervezem elrontani. Igen, a felejtés jó lenne, csak addig szar. :S
2011. dec. 13. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!