Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerényebb pasik! Mernétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerényebb pasik! Mernétek kezdeményezni plázacica kinézetű csajnál, ha emígy rendesnem tűnnik a szövege alapján?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze. Bár magamról megmondani, hogy szerény vagyok-e vagy sem, elég ellentmondásos dolog.

Én merek kezdeményezni: Írsz privit? :DDD


Bizonyítva.

2011. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha beszéltem vele kedves nem felszínes és okosabb annál mint a legtöbb plazacica szóval van szimpátia akkor igen

21/f

2011. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most magyarul, kérlek.
2011. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.Nyáron pont kipróbáltam egy ilyet, és bizony azért meglepődtem milyen normális emberileg, habár haverságnál több nem lett belőle.
2011. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem, másnál sem merek, minek? úgy is elutasítana.
2011. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert attól h rendes, még ugyanúgy csak a jóképű és gazdag pasik kellenek neki.
2011. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
CSak tűnik. Ha annyira rendes lenne, akkor nem öltözködne úgy, mint egy ribanc.
2011. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsonal a pont.
2011. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ellentét van a kérdésben! Mert ha nem kezdeményezek, akkor nem tudom meg milyen a természete. Fordított eset meg nem lehetséges. Tegyük fel odamegyek hozzá és nem küld el azonnal és beszélgetünk akkor pár mondat után rájövök, hogy milyen lehet ő valójában, aztán eldöntöm, hogy érdemes-e tovább foglalkozni vele. Nekem is volt már kellemes csalódásom ilyen lánnyal a 200-as buszon. De persze vannak olyanok is, akik el vannak szállva maguktól.
2011. dec. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!