Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy csak több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy csak több hónapos együtt járás után lesz szerelmes a férfi a nőbe?

Figyelt kérdés
Most benne vagyok egy olyan kezdődő kapcsolatban, ami 2 hónapja tart és én már szerelmes vagyok majdnem az első pillanattól kezdve, viszont Ő azt mondja, hogy még kell neki egy kis idő hogy belém szeressen, de egyébként imád engem, de még nem szerelemből. Szerintetek ha eddig nem szeretett belém, akkor van esély rá hogy fog ezután?
2011. dec. 13. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Miért, te minden pasidba szerelmes voltál rögtön az első randin?
2011. dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja azt még elfelejtettem, hogy 3 éve ismerjük egymást, de csak 2 hónapja derült ki egymás számára, hogy tetszünk egymásnak.
2011. dec. 13. 22:11
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én valamiért úgy gondolom ha eddig nem alakult ki nála, ezután sem fog.
2011. dec. 13. 22:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, sőt legtöbbször így van.
2011. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem vagy egyből alakul ki vagy lassan vagy sehogy. Nálam az első és utolsó verzió szokott csak működni, de én nő vagyok.
2011. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az exem ezt nekem is mondogatta, de végül nem alakult ki benne semmi, csak a szívemet sikerült összetörnie...
2011. dec. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kellett két hónap, hogy szerelmes legyek a páromba. Igaz, én nem ismertem előtte.

23/N

2011. dec. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek akiknek akár félév is kell hozzá hogy szerelmes legyen. Sokkal jobb mintha 1 nap alatt szerelmes lenne mert akkor több lenne az esélye hogy ott hagy mert 1 nap alatt ki is szerethet belőled és megtetszhet neki más. Hidd el ha veled van akkor valamilyen szinten szeret téged csak még nem teljesen szerelemből.
2011. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 LadyLee ***** válasza:
Simán van olyan, nem csak pasinál, hanem nőnél sem. Nekem is sok idő kell az ilyesmihez.
2011. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én voltam vagy vagyok hasonló helyzetben, én már 2 hónap után szerettem a pasit de ő 3 hónap múlva is azt mondta, h szeret de nem szerelemből.. Nem ezért, de aztán szakítottunk, most újra összejöhetnénk, de nem akar, mert "fél" hogy mi van, ha megint nem szeret majd belém.. Most a te esetetbe is, lehet h beléd szeret, lehet h nem.. Ezt nem tudhatod..
2012. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!