Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénzért szexeltem! Aztán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzért szexeltem! Aztán nem élveztem a párommal! Miért?

Figyelt kérdés
Szükségem volt pénzre és senki nem segített nekem, egy nő mondta hogy az otthonába tudnék szerezni pénzt.ez volt tegnap és tegnap a párommal is együtt voltam, de nem élveztem vele, miért?3szor is szeretkeztünk de nem ment. Lelkiismeret furdalás az oka?
2011. dec. 17. 21:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
79%

Gratulálunk!

Ön egy K_URVA lett.

2011. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
:( anyukámat segítettem vele :(
2011. dec. 17. 21:07
 3/48 anonim ***** válasza:
71%
Partnerkeresős oldalon meglehet már találni? Egyébként mennyi a tarifa? :)
2011. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
83%
Hát igen. Ilyen a lelkiismeret.
2011. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
74%
Egy gyárba már el se lehet menni dolgozni, rögtön kurv*lkodni kell?
2011. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 mus musculus ***** válasza:
77%
Magad is megválaszoltad a kérdést, feltéve ha nem kamu. Duplán is okod van a lelkiismeret-furdalásra, nem elég, hogy k*rváskodtál, még a párodat is megcsaltad ezzel. Grat.
2011. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

sűrgösen kellett :( anyának régen azt mondtam hogy voltam 4napot dolgozni de nem hanem barátommal voltam és kellett minimum 15ezer forint.

6ezret megszereztem, árultam ruhát magamtól.

még kellett így együtt voltam egy férfival és 6ezer lett belőle az enyém, amit tegnap oda is adtam anyának.

Nagyon rossz volt minden :( maga a szex és a pénzt fogni is :(

de nem segített senki, tegnap előtt mondta a barátom hogy keresett 10ezret én mondtam hogy anya hogy ordít velem hogy mikor lesz már meg a fizetés és annyit mondott nyugi szívem szeretlek, sajnos ettől a 3szótól nekem nem lett 6ezrem :( még igyis kevés csak azt mondtam az automata levonta :(

2011. dec. 17. 21:14
 8/48 mus musculus ***** válasza:
64%
De mi a jó istenke volt az a sürgős dolog, ami mihamarabb pénzt igényelt?
2011. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
anyának hogy pénzt adjak :(
2011. dec. 17. 21:17
 10/48 mus musculus ***** válasza:
60%
Oké, ezt megértettem, de mire? (Nem akartam ilyen mélyen a magánszférádba ékelődni, de ítélkezés előtt feltétlen tisztában kell lennem a részletekkel.)
2011. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!