Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek adjak neki puszit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjak neki puszit? (több alul)

Figyelt kérdés
Tudom, eléggé hülye egy kérdés, de ez van. Meghívtak engem szilveszterre egy házibulira, lesz ott egy csaj, akivel még nem ismerjük egymást, de tetszik nekem. Ha bemutatnak neki, adjak neki puszit? Kettőt, vagy hármat?
2011. dec. 17. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
négyet
2011. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább négyet.
2011. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered, ne.

A puszi már bensőségesebb dolog. Ha hosszabb távon ismered, vagy eléggé közel kerültetek egymáshoz, akkor szokás puszilkodni.



21F

2011. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
adjál neki 15 öt és utána mondd azt hogy azért kapta a 15 ötöt mert a 2 puszi már kiment a divatból a 3 puszi meg az már olyan nyálas és a 15 puszit azért kapta mert tetcik neked és nem akartál unalmas gyereknek kitűnni
2011. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
adj neki másfél puszit.
2011. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

amúgy ha nem adsz neki puszit hülye kis csicskának fog nézni. milyen már mé mitcsinálsz majd csak ott állsz? vagy talán kezetfogsz vele?:_DDDDD netedd

puszit kell adnod neki

2011. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na most akkor mi?
2011. dec. 17. 21:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rögtön orál szexszel kezdj.. Az mostanság bejön ;)
2011. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Adjál neki 2puszit, nem tudom ilyenen miért kell görcsölni, ez éles helyzetben úgy is jön majd magától!
2011. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a helytettõl függ.Lehet,hogy a lány távolságtartò lesz veled és a kezét nyùjtja feléd.Delehet,hogy közvetlen lesz és az arcát tolja oda bemutatkozásnál.De ha csak áll ott és bizonytalan,zavarban van adjál neki 2puszit.Látja,hogy egy vagány srác vagy nem egy beszari,töketlen.

Én többször is kerültem ilyen helyzetben és a puszi mindig bevált.

2011. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!