Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy végre leakadjon rólam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy volt barátnőm,akivel kb. 2 hónapja szakítottam (az ő hibája miatt,nagyon durván átvert,és hát utólag tudtam meg a dolgot) azóta se tudta ezt feldolgozni,már vagy ötször rámírt hogy folytatni akarja mert ő ugyanúgy szeret meg megbánt mindent,nem tud nélkülem élni stb.,aztán most már letiltottam mindenhol,azt ott tart hogy olyan barátaimat kéri meg hogy beszéljenek velem,akiket még csak nem is ismer.Kezd az idegeimre menni,mivel én ezt lezártam és semmit nem érzek iránta,sőt kifejezetten idegesít.Mit tegyek hogy végre felfogja mi van?
2011. dec. 17. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit csinált amúgy?:s
2011. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt inkább priviben írnám le:)
2011. dec. 17. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:

A közömbösség a legjobb...

Amíg érzi és tudja, hogy eljutnak hozzád a szavai addig folytatni fogja...

A barátaid meg nem süket postások...ez rajtuk múlik...

2011. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,közömbösnek kell lenned.

Annyira durva nem lehet amit csinált hogy nem írhatod ide le...

2011. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is ne állj szóba vele vagy állj elè ès mond hogy viszlát vége.nekem is leírod hogy mit tett?! Küll mindenkinek boldog ünnepeket :-)
2011. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!