Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne neki elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne neki elmondani mit érzek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki már nagyon régóta tetszik, nem tudom hogy bejövök e neki. Egyszer azt veszem észre hogy nem is figyel rám, máskor meg helyet foglal nekem a buszon.

Arra gondoltam hogy elmondom neki személyesen hogy mit érzek iránta.

Van egy olyan érzésem hogy én nem tetszem neki de őszintén szólva fogalmam sincs hogy érez e irántam valamit...


2011. dec. 18. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemakarlak elkeseriteni de attol h helyetfoglal neked meg beszél veled néha, nemjelenti h tetszel neki csak szimplán bir, ha meg elmondanád neki mitérzel vszinü FRIENDZONE lenne a vége. :) dehát ahogy érzed, én sose mondtam senkinek mert feleslegesnek éreztem addig amig nemjárok vele.
2011. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 93Mumus ***** válasza:
Szerintem is még korai elmondani. Először engedd, hogy megsimerjen. Dumálj vele, vedd le a lábáról és ha úgy látod h tényleg bejösz neki, akkor majd elmondhatod.
2011. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom levenni a lábáról.
2011. dec. 18. 16:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam elhívni valahova de csak a kifogásokat kereste. Így még nehezebb.
2011. dec. 18. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!