Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is jól esne most egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is jól esne most egy ölelés is már?

Figyelt kérdés

Annyira rossz egyedül. Ha csak itt lenne egy lány és megölelhetném már attól is jobban érezném magam, de most nincs senki sem mellette, teljesen egyedül vagyok és igazából sosem volt még barátnőm sem. Nem tudom máshol kiadni, ami legbelül nyomaszt, mindenki előtt teszem a kemény nagy fiút, akin nem fog senki és semmi támadása sem, de ez nem igaz, mert belül sebezhető, érzékeny vagyok. Érzelmes fiú vagyok és tudom, hogy nyálasan hangzik, amiket írok, tudom, hogy sokan lehomároznak vagy épp lehordanak mindenfélének.


Nem vagyok egy szent sem, szóval nem kell sajnálni, de olyan rossz annyi szép párt látni, míg nekem nincs senkim, nincs kit ölelnem, csókolnom, nem érzem a szereteté és én sem tudok viszont szeretni és ez nagyon fáj. Nem tudom meddig bírom még egyedül. Minden nap remélek, hogy megtalálom ezt a lányt, de egyre jobban látom, hogy akik igazán értékesek, mind párkapcsolatban élnek már több éve. Csak a ribik vannak, akiken már átment a fél város. Így hát szomorúan járom Debrecen utcáit, hátha megtalálom valahol Őt.


21/F


2011. dec. 19. 23:25
1 2
 1/16 Panda Péter ***** válasza:

ölelgesd a takaródat, menj inkább aludni.


ha meg csajozni akarsz ezzel az "érzékeny fiú" dumával, vezess blogot, vagy mittudomén.

2011. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

NE itt éld ki a szereted hiányod, kezdj el élni, tegyél érte hogy legyen valakid, bulizz ismerkedj, élj vidáman, ne filózz a problémáidon, élj a pillanatnak, csak a jó szavakat halld meg, ha elégedetlen vagy a külsőddel változtasd meg, ha akármi mással, törekedj annak a változására is, Holnap virradjon egy új nap rád, és kezdj EL ÉLNI!!!


Felállni pedig mindig fel kell! ezt tanuld meg, annyi pofon vár még rád, de vedd nyugodtan fél vállról, én megtanultam mindezt, (nem minden percben, de az idő nagyrészében eszerint élek, és jót jóra halmozhatnék :) )



Miért vagy még itt???? Feküdj le és holnap kezd újra az életed!!! ( ***** ) - ezt is ajánlanám, Nah csumta! higyj nekem, és tartsd be amit mondtam, nem fogod megbánni, ha tényleg betartod, de teljes mértékben és nem jönne rövid időn belül jelentős változás, bármennyit hajlandó lennék még fizetni is :D



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha nagyon nem találsz senkit, akkor magadban is keresd a hibát azért, ne csak másokban.
2011. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én ismerkedtem lányokkal, neten, élőben egyarátn, de valamiért sosem érdeklődtek úgy irántam, mint én irántuk és egy idő után belefáradtam.


Miért csak én tegyek egy kapcsolat kialakításáért? Ha a lányok ennyire nem kedvelnek, mert túl jó fiú vagyok, talán nem kéne ilyen kedvesnek lennem.


Úgy látom, ma már tényleg ezek a bunkó állatok a nyerők.


Ha valaki kedves, hűséges, odafigyelő típus, akkor meg el van felejtve, legfeljebb csak barát lehet.


Nagyon rossz már egyedül. Mindig is azért dolgoztam, hogy legyen valaki mellettem.


Nem tehetek róla, hogy ennyi szeretet van bennem még,ha ilyen nyálasan is hangzik.

2011. dec. 19. 23:37
 5/16 Panda Péter ***** válasza:

oh neee, kifolyik a szaft a monitoromról a billentyűzetre!!!

ha már odáig fajult a helyzet, hogy itt ömlengesz hasonszőrű elmebeteg kockáknak (ezek lennénk mi) akkor nagy baj van.

STFU, Stand up, and get a life.

[link]

2011. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ja, jólesne, nekem volt barátom több évig, de most valahogy reménytelen az egész, nem is kell már senki, úgy vagyok vele 20L
2011. dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem hangzik nyálasan, mindenki ilyen. Csupán mindenki elbújik a magas falak mögé hogy őket se bántsák. Neked éppen most lett eleged.:P

A szeretethiányodra: A bánatodat elmesélni, segítséget kérni fiúnak/fiútól is lehet. Ennek semmim köze a szexualitáshoz. Te is és Ő is képes érezni, mindketten ugyanazon bolygó lényei vagytok ugyanolyan problémákkal.:)

Lehet hogy nehezebb egy fiúval ilyen barátságot kialakítani, lévén a fiúk ezzel inkább a lányokat keresik meg, de lehet hogy hasznosabb tanácsokkal tudna ellátni mint egy lány.:P


A lány problémádra meg:

Benned is (azaz a jó fiú stílusban) és a "bunkó parasztokban" is van mit szeretniük a lányoknak.

Ti törődtök velük, figyeltek rájuk, a "bunkó" határozott. Tudja mit akar. A lányoknak ez kell, szeretik.

Bennetek a törődést kedvelik. Lánya válogatja de a többség inkább az elsőt választja, mert mellette biztonságban is érzi magát.


Legyél kedves, de határozott. Odaadó, de tudd hogy mit akarsz. Legyenek céljaid, amiért mindent megteszel hogy elérd őket, de ezzel ne árts senkinek.

2011. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha arra építed az életedet, hogy legyen valakid, az már régen rossz. ezt a lányok megérzik, és általában messzire elkerülik az ilyen görcsösen párkapcsolatot akarókat. ez süt rólatok. keress magadnak életcélt, legyenek terveid, legyen életed, ezzel máris sokkal vonzóbb leszel.
2011. dec. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
te minden nap kiírsz egy ilyen nyálfolyasztós kérdést?
2011. dec. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hogy a kérdésre röviden-tömören válaszoljak: igen, jól esne.

nekem is volt egy ilyen "legalja" időszakom, szóval nem szarozlak le, de azért illene tenni valamit a jelenlegi helyzet ellen!

2011. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!