Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan viszonyultak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan viszonyultak ahhoz hogyha egy fiú az iskolából akit csak látásból ismersz bejelöl és beszélgetést kezdeményez?

Figyelt kérdés

Szeretném megismerni de sajnos csak látásból ismerhet. Most itt a téli szünet is szóval személyesen tuti nem futunk össze.. Csak lehet, hogy hülyén jönne ki ha csak így bejelölném és beszélgetni kezdenék vele úgy hogy nem is ismerjük egymást. De valahogy csak kezdeményeznem kell..

Vélemény?

18/F


2011. dec. 20. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már ahhoz nem volt tököd, hogy az iskolában megszólítsd, legalább írj rá neten... A mai világban teljesen elfogadott ismerkedési módszer. Ha viszont ahhoz is nyuszi vagy, akkor inkább felejtsd el.
2011. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már ott elbuktam, hogy bejelöltem.(elutasította) Csak rá tudok gondolni.Meg a pisztolyra, amivel legszívesebben lelőném magam.
2011. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jönne ki hülyén, jelöld be nyugodtan. Majd meglátod mit reagál. Ez totál kétesélyes.
2011. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írj rá, pl kezdésnek jó az, hogy xy vagyok innen-onnan ismerjük egymást, hogy telik a szünet?


23/N

2011. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!