Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülye vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Five Star kérdése:

Szerintetek hülye vagyok, hogy kihagytam a lehetőséget egy egyéjszakásra?

Figyelt kérdés

Szombaton elmentünk bulizni, és eléggé összemelegedtünk egy lánnyal, azt tudtam már korábban is, hogy bejövök neki csak én nem akartam tőle semmit, mert volt már pár barátja, nem az a nehezen kapható típus :P Na mindegy most ittunk kicsit, meg így alakult, aztán eljött hozzánk, és smároltunk meg minden, viszont amikor a szexre került volna a sor, akkor valahogy nem akartam így, meg én még nem is voltam lánnyal, és elsőre pláne nem így szeretném :$ De amúgy sem! Volt már amúgy barátnőm, csak nem feküdtünk le... na mindegy végül csak aludtunk :P

Aztán kérdezte egy haverom, hogy mi volt, mondtam neki, és azt mondta, hogy tök hülye vagyok, meg hogy egy ilyen lehetőséget ki kell használni egy fiúnak, meg nem is rossz csaj, aztán most már én is kezdek úgy lenni, hogy mekkora hülye voltam XD Nem tudom mit kellett volna akkor csinálni.

Szerintetek mi lett volna a helyes? Ti mit csináltatok volna?

18/F


2011. dec. 20. 11:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
ha szűz vagy, akkor mi a hányásért nem firgülted meg?
2011. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél egyéni lelkiismereti kérdés. Van, aki megtette volna, más meg nem. Ne hibáztasd magad utólag. Én talán megtettem volna, de biztosat csak az adott helyzetben tudnék mondani.
2011. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Nem "kell" kihasználni de érdemes, pláne fiatalon, a te korodban. Tapasztalat szerzés, az pedig szerintem ráfér mindenkire.


A kérdésre válaszolva:

Az lett volna a helyes amit te annak éreztél egyébként. Ne a haverjaid véleményének akarj megfelelni... Én mondjuk éltem volna a lehetőséggel, vagy mondjuk inkább úgy, hogy szoktam élni :)

Még annyit tennék hozzá, hogy előfordul hogy egy srác ehhez hasonló körülmények köztött veszti el a szüzességét.

De ne parázz ezen ha nem érezted magad késznek még rá akkor majd legközelebb.

2011. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nem tudom, bepánikoltam, hogy nem így akarom először, egy egyéjszakásban, hanem olyannal, akit szeretek! Egyébként nem vagyok ilyen álszent túl romantikus ember, nem nézek le senkit, aki egyéjszakásozik, meg tudom, hogy a fiúknak sokkal kevésbé meghatározó, de akkor is nekem ez nem megy :S Vagyis fizikailag menne :P Csak amúgy nem...

Jó tudom, hülye vagyok XD

2011. dec. 20. 11:38
 5/30 anonim ***** válasza:
Linkelj képet,megmondom jól tetted-e...
2011. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Dobtam privit :P
2011. dec. 20. 11:48
 7/30 anonim ***** válasza:

Annyira még nem voltam részeg, h ne tudtam volna magamévá tenni akit akartam. Viszont találkoztam már olyan részeg lánnyal, akit semmi pénzé nem akartam magamévá tenni! Részeg csajt meghúzni nem nagy szám, bárki képes rá. Szerintem jól tetted, h így tettél, de ha ne az ellenkezőjét gondolod...nos, legközelebb húzd meg!


29/F

2011. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Ja, képet ide is tolhatnál, ha lehet. :D


29/F

2011. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Fú tesó ne magadról küldj képet,hanem a csajról...:-)
2011. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Jaaaa várjál leszedek róla is egyet XD
2011. dec. 20. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!