Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal már hosszú ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pista vagyok kérdése:

Párommal már hosszú ideje együt vagyok és komoly gondom akadt. Szex kőzben többször is elélveztem és nem birtam sokáig, de nem mindig. Mért van ez?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kőzben? :D :D De mi a probléma? Lehet én vagyok a hülye,de nem értem!
2011. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az élvezés után újra tudod használni rövid időn belül ( és a leírtak alapján tudod, különben nem lenne "többször" szó) akkor nem hinném, hogy ez a barátnődnek gond lenne, meg úgy alapból a szexben sem hiszem, hogy gond lenne.

Vagy elmondanád mért érzed ezt problémának?

2011. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az itt a probléma. Hanem miután tőbször bekővetkezik van hogy már nem tudok végig kitartani és a párom igy nem éri el a kivánt hatást :/
2011. dec. 20. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
csak azért, mert keveset forgatod ezt: [link]
2011. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!