Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor egy lány akit ismersz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor egy lány akit ismersz fél éve azt mondja hogy legjobb barátja vagy, szereti veled eltölteni az időt, sokat beszélgetünk, az jelent valamit? Vagy tényleg csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
Meg azt is mondta hogy nagyon jól esett neki hogy fogtam a kezét valamelyik nap amikor mentünk haza bulibol...
2011. dec. 20. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen barátom. De nekem ő tényleg csak barát. Bár nem fogtam a kezét, de nehéz helyzetekben megöleltem, meg ilyenek. És mindketten csak barátként tekintünk a másikra. Persze annyira nem a "legjobb", mert lány és fiú között nincs teljes barátság. Az egyik úgyis érez a másik iránt vmit, mint ahogy most te. De a lány nem biztos, lehet, csak élvezi a társaságod. 22/L
2011. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb egy fiú lány barátságban az egyik fél részéről megbomlik a barátság és átvált valami másba. A soraid alapján ez most a te részedről bomlott meg, az ő részéről több, mint valószínű, hogy még mindig csak barátság van, úgyhogy ez megszívtad kisapám ;)
2011. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez mindig így van!

Egy örökkön örökké vitatott téma!


De igen az egyik fél előbb vagy utóbb többet érez. Főleg ha egyiknek sem vagy csak az egyiknek. De néha ez sem jelent semmit.

2011. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!