Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem miért van ez fiuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért van ez fiuk lányok valami ötlet?

Figyelt kérdés

18 F

Nem találok olyan lányt aki megfogna kb 1 éve :S normális ez?? Ezelőtt megláttam egy csajt megszereztem aztán volt ami volt de most nem találok. A nagy szerelmem sem izgat már az hittem ez a baj de már nem érzek iránta semmit sem.Voltatok már így?? Sex is hiányzik már de nem arra kellen feltétlenűl.Ez vagyok én:

Focizom, nem mondanám magam a legszebb fiúnak, de nem is vagyok csúnya.

Néha elég beképzelten tudok viselkedni máskor szerény, vagyok, kondizom, bár van egy kis hasam a lányokat tisztelem és a sex nálam akkor jó, ha szerelemből teszem, ilyen egy éjszakás valamiket nem szeretem alkalmazni. Imádom a nőket, de sajnos most nincsen. Jól öltözött vagyok és zselézett haj nélkül az utcára ki nem megyek. Szeretem a testemet, és ha van ilyen kicsit önimádó is vagyok.

Szeretem hangoztatni, ha valamiben jó, vagyok ezen okokból sok ellenségre tettem szert, de az utálat csak ösztönöz. Nagyon vallásos emberke vagyok és a hatalomra törekszem. A lányok egy része lenéz (legalábbis így jön le nekem). Különleges embernek tartom, magam különleges élettel 2 barátom van, mindössze, akik olyanok mintha a tesóim lennének és nem is igazán vágyom másokra. Sokan azt hiszik, semmi bajom sincsen, pedig nagyon sok van, de a vallásom és a barátaim, ill. családom által mindent megteszek, h leküzdjek dolgokat. Ha tetszik egy lány sokáig udvarlók neki és ha „enyém” akkor megunom, 1-2 hét után nem tudom miért ezért utálom magam 1 éve pedig egy olyan lány nincs aki kimondottan tetszene na ezt nem értem miért van így. Nagyon türelmes emberke vagyok 3 évig tartó kapcsolatom volt ami így vissza gondolva vicces  hiszem 1 évet vártam a smárolásra na de nem bántam meg most sem.174 cm magas vagyok 95 kg ideális nem vagyok de nekem ez így jó. Egyszer voltam nővel 15 évesen azóta nem találtam arra megfelelő nőt 18 éves vagyok és nem bánom amiket eddig megtettem. De azért ne gondoljatok valami kis bénának mert petting és ehet hasonló dolgok voltak. Kíváncsi vagyok a véleményetekre mit gondoltok rólam. Velem van a baj??


2011. dec. 22. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján... igen, veled van a baj.
2011. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és mi?
2011. dec. 22. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!