Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerjek meg lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjek meg lányokat nem feltétlen párkapcsolat céljából csak haveri téren? Nincsenek lány ismerőseim.

Figyelt kérdés

Szeretnék már barátnőt is de úgy érzem ehhez először lány ismerősöket kéne gyűjteni de mindig csak fiú haverjaimmal járunk bulizni meg ilyenek nem nagyon járok olyan társaságba ahol lányok vannak ezért nem is érzem annyira kényelembe magam mikor csajozásról lenne szó..

Tanácsok?

18/F


2011. dec. 22. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
iskola? osztálytársak?
2011. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Iskolába van sok lány de nehezemre esik csak úgy idegenként valakivel elkezdeni ismerkedni meg szerintem hülyén is jön ki.

Csongrád megye.

2011. dec. 22. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
én ugyanigy vagyok, csak lány vagyok :D
2011. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem írhatsz privát üzit, beszélgethetünk! L/16
2011. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na nálam is hasonló a helyzet, én is szinte csak csajokkal vagyok körülvéve..

Ha gondolod, írhatsz nekem, igaz 2 évvel idősebb vagyok nálad, de Csongrád megyei.

2011. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó hogy érted, hogy csak csajokat ismersz? Lány vagy?
2011. dec. 23. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!