Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, de úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de úgy érzem, hamarosan nem fogom tovább bírni, hogy olyan sok lány pályázik rá. Szakítani akarok, de megszakad a szívem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A jelleme, a szövege, az, hogy ilyen jó ember.. Tiszta szívű, nem lehet nem szeretni.. Nagyon szeretem, nagyon de nagyon.. :(. De nem bírom, hogy olyan sok lánynak tetszik és ezt sokan közülük ki is mutatják. Én nem vagyok olyan jó csaj, nem vagyok olyan jó ember, vannak hibáim, és szeretnék változni, de nem hiszem, hogy mellettem olyan boldog tudna lenni.. Úgy érzem, szakítanom kell vele, jobbat, jobb embert érdemel nálam. :(
2011. dec. 22. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

De édes vagy.... *.*


20/F

2011. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koldus ***** válasza:
66%
Hát ilyen felfogással hagyd is ott a fenébe és vonulj el remetének...
2011. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalmadat hol hagytad el?
2011. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csajszi, saját magaddal foglalkozz. A párod is saját akarattal bír, el tudja dönteni, hogy téged akar-e vagy sem. Ha téged akar, ne beszélj bele mindenféle marhaságot. Az hogy minden lány rá pályázik legyen az ő gondjuk. Nehogy már te érezd sz@rul magad...



21F

2011. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
azért van veled, mert szeret... nem kényszerből, erre gondolj, és örülj neki, hogy másoknak is tetszik és légy rá büszke, hogy te vagy a nője, a többi csaj meg pukkadjon meg:D így kell eztet felfogni drága ;)
2011. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezhetek? Csináltál valami hülyeséget? Tényleg szereted még? Ő szeret, veled van, fel sem merül benne, hogy mással kéne lennie. Ezek után nem értem, mi a baj. Úgy érzem, te már nem akarsz vele lenni és azzal nyugtatod magad, hogy egy pillanat alatt 100× jobban talál nálad- ezzel megpróbálod elkerülni a bűntudatot. Egyébként ha le akarjuk egyszerűsíteni: azért akarsz szakítani, mert féltékeny vagy azokra, akiket a barátod le sem sz*r. Így az életben nem fogsz megállapodni senki mellett, mert mindig lesz valaki, akihez hasonlítsd magad.
2011. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmi hülyeséget, és tényleg szeretem..
2011. dec. 22. 20:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Hadd döntse már el ő, hogy ki érdemli meg. Téged választott, nem?
2011. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj veled, hogy marha rosszul fogod fel a helyzetet.

Vedd fel a kesztyűt és élvezd, hogy tiéd a tökéletes :) Ha tudnád én mennyire imádom ezt az érzést, ez olyan tipikus, hogy megszerzek valakit, akinek bárki jutna, de én győztem :) Kb 20 cm-rel a talaj felett sétálok mellette. Mosolyogj ezekre a lányokra, úgyis érződni fog, hogy ő a tiéd :)


Ne ilyen tragikusan fogd fel, oka van annak, hogy veled van :) A tiéd és legyél végre nagyon boldog vele :)

2011. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mintha csak magamat olvasnám vissza 3 évvel ezelőttről..:) a helyzet nálunk ugyanez volt. szó szerint rajongott az egéz suli a barátomért. én tudtára adtam,hogy nem esik jól, de ő csak nyugtatgatott,hogy ne féljek,bízzam benne :) mindig velem mutatkozott,közösségi portálokra kiírt engem,közös kép,nagy szerelem mindent amit el tudsz képzelni :) az első pár hónapban persze volt rajongókból tonnányi,de az idő múltával,valahogy mindenkinek eljutott az agyáig,hogy igenis ez a fiú szerelmes,és boldog a párjával. manapság, 3 évvel később már senki nem zaklat minket,nem írogatnak a barátomnak,minden teljesen normálisan alakult. és a legszebb,hogy a barátom sem változtatna ezen semmit,és nem is sírja vissza régi hódító énjét..:)

szóval kedves kérdező,és ajánlom hogy mond el szíved bajod a barátodnak,és ha viszont szeret, pár hónap kérdése és már nem lesz olyan sok lány ráakadva- legalábbis nem hangoztatják..:))

2011. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!