Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja, talán bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja, talán bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam aki rengeteget szokott nézni órán, meg viccelődik velem, ha oda nézek kacsingat rám. Torna órán mikor a kondi teremben vagyunk és súlyokat emelgetek észre veszem hogy néz, mosolyog és azt mondja hogy gyerünk gyerünk. ma a hajamat piszkáltam meg csavargattam és ránéztem és megkérdezte tőlem, hogy tudom,e annak mi a jelentése mikor egy lány csavargatja a haját, én erre nem, az volt a válasza, hogy akarsz valamit, én: mit?, ő:kéreted magad..., csak pislogtam és elmosolyodtam. Nem tudom, hogy ezek milyen féle jelzések egy lánynak, de legtöbben azt mondják h bejövök neki :) szerintetek?
2011. dec. 22. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bejössz neki:D
2011. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki:D
2011. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
be
2011. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
es o bejon neked?:D
2011. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
tetszel neki, csak még éretlen.
2011. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, hogy igen :)
2011. dec. 22. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
na latode, akkor a problema megoldva:D
2011. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak az baj, hogy szerintem neki más is tetszik, mert néha mikor elmegy egy másik lány előtte akkor néha mondja ennek jó volt a segge, és nem tudom eldönteni, hogy akkor most mi is a szitu valójában.Tudom minden fiú megnéz minden lányt, csak hogy ez a fülem hallatára történik. De ha órán vagyunk akkor meg kacsingat stb. nem tudom eldönteni!
2011. dec. 22. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!