Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon necces! Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon necces! Mit tegyek? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Van 2 fiú leírom a jellemzőiket!!


Első: 23éves, külföldön dolgozik,átlagos srác külsőjét nézve! Voltunk már együtt 4évet!

Jelenleg van barátnője,más féléve (szeretné magát felcsináltatni) de szeretne velem kibékülni, velem tervezi a jövőt.Régen mindig jártunk szórakozni.Miattam lett vége


Második: 21éves, még iskolába jár, nagyon helyes, 4hónapja járunk de már előtte jártunk csak megcsalt egy lánnyal, majd vele volt 3hónapot, aztán mikor rájött hogy a lány nem szereti, rájött hogy engem szeret!

Nem járunk szórakozni csak négy fal között poshadunk.

Viszont hétvégén megkéri a kezem.


Fogalmam sincs, mindkettőt szeretem, legszívesebben a kettőből gyúrnék egyet.


Ma találkoztam az elsővel, és átbeszéltük kettőnk ügyét.Mondta hogy februárig ne lépjünk a szakítás irányába,februárba hazajön és akkor lesz sokáig itthon!


Fogalmam sincs mit tehetnék, nem szeretném becsapni a mostani barátomat sem.De félek hogy elhagyom veszni az új lehetőséget, hisz hiába én szakítottam az elsővel, én is megszenvedtem.


2011. dec. 22. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se,de ha muszáj választani,akkor az első..:S
2011. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Inkog Nito ***** válasza:
91%
Az elsőt te dobod és még visszamegy hozzád?Egy idióta barom.A második 4 hónap után megkéri a kezed?Ez még talán okés,de te meg azon gondolkodsz hogy az elsővel folytatod.Remélem mindkettővel elromlik a kapcsolatod.
2011. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Az elsőre azt mondom ha vége lett akkor annak oka volt..Nem működött valami.

A mostaninál meg gondolkodsz azon, hogy válassz helyette másikat...

A helyedben egyiket sem választanám, hanem elgondolkodnék mit is akarok igazán és olyat keresnék akinél ezek a kérdések és kételyek nem merülnek fel.

2011. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koldus ***** válasza:

Inkog Nito-val maximálisan egyetértek.

Annyi kiegészítést fűznék hozzá, hogy a 2. megcsalt, otthagyott Te meg visszafogattad. Gratulálok. Remélem a két szék közül a padlóra esel...

2011. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
egyik sem..
2011. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Advocatus Diaboli ***** válasza:
95%
Ne legyél még ennél is hülyébb... Egyiket se válaszd...
2011. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik se,egyik rosszabb,mint a másik,felejtsd el mindkettőt.
2011. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik se ér egy sz*rt se, keress egy harmadikat!
2011. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!