Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? 17éves 182cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? 17éves 182cm 72kgs vékonyabb kicsit szálkás fiu vagyok még szűz-. - viszont ha csajt rávennék h ba@on velem akkor azt h csináljam? Mert öszintén megvalva nem nagy a far@kam.

Figyelt kérdés

kicsit félek a lányokkal beszélni nehezemre esik pedig szerintük helyes vagyok

pár percnél többet nem tudok velük beszélni mert nemtudok semmi izgalmasat mondani.. magamnak valo vagyok ://

a sexre visszatérve kisebb faro@kkal mien technikákat ajánlatok?? meg gumit.


2011. dec. 22. 23:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Pffff... :DDD
2011. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
vmi értelmes tanácsot vártam... de látom te nem az a fajta vagy -.-
2011. dec. 22. 23:06
 3/22 anonim ***** válasza:
A lány térdét tedd a nyakába, vagy hátulról csináld. Ez a legjobb technika a kisebb mérethez. Gumit meg olyat válassz, ami rászorul a tövére.
2011. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
hogy érted hogy nem tudsz izgalmasat feldobni? és a "lánnyokkal" úgy érted, hogy az ismeretségi körödben sem? közös zenei ízlés, film? ezek szóba jöhetnek, mint téma.
2011. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
a pózokkal teljesen tisztába vagyok köszi csak azzal nem gyorsan csináljam vagy lassan? mennyire rakjam be és azt mien tempóba? meg ilyenek ...
2011. dec. 22. 23:10
 6/22 anonim ***** válasza:
Mekkora az a kicsi farok?
2011. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

gumi:

Mivel tél van: Continental WinterConcact.

komolyan:

A "kis farok" nem igazán lényeg. Az a lényeg, hogy tudod használni. Technikát nem igazán tudok mondani. Én szájjal, ujjal kényeztetem. Mikor behatolok, akkor rásegítek kézzel (csiklónál).

2011. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nem egyáltalán nem van kb 3 lány barátom akikkel többnyire próbálok beszélni de velük se tudok komolyan csak hülyeségeket :/ szóval ez a vicces sármos duma vagy egy egyszerűbb kellemes beszélgetés se megy..
2011. dec. 22. 23:11
 9/22 A kérdező kommentje:
köszi a gumit kipróbálom a farkamat meg utoljára 16 éveseen mértem... félek ha lemérem ugyanannyilesz de amikor áll látom h szinte semmit se nött és emiatt teljesen nincs önbizalmam...
2011. dec. 22. 23:13
 10/22 anonim ***** válasza:
De mégis mennyi? Azért kérdezem, mert biztos átlagos, csak te érzed kicsinek...
2011. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!